03:19 2020 Liepos 10
Tiesioginis eteris
 • USD1.1342
 • RUB80.0425
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  21

  Ši byla buvo išnagrinėta per trumpą laiką: pagreitinto proceso ir sutrumpinto įrodymų tyrimo tvarka

  VILNIUS, liepos 19 — Sputnik. Liepos 14-osios vakarą sostinės Taikos gatvėje neblaivus vairavęs ir stovinčius automobilius apdaužęs vilnietis vakar jau išgirdo teismo nuosprendį, rašoma Prokuratūros pranešime.

  Vilniaus miesto apylinkės teismas 32 metų sostinės gyventojui už vairavimą apsvaigus nuo alkoholio, kai buvo nustatytas daugiau kaip 1,5 promilių neblaivumas, skyrė 2400 eurų baudą, uždraudė vairuoti transporto priemones dvejus metus. Iš jo taip pat bus konfiskuotas automobilis "Seat", kurį jis vairavo būdamas neblaivus.

  "Ši byla buvo išnagrinėta per trumpą laiką: pagreitinto proceso ir sutrumpinto įrodymų tyrimo tvarka. Vilnietis visiškai pripažino savo kaltę, o jo padarytą nusikalstamą veiką įrodė ikiteisminio tyrimo metu surinkti duomenys", — sakė ikiteisminį tyrimą organizavęs ir jam vadovavęs Vilniaus apylinkės prokuratūros prokuroras Stanislav Barsul.

  Sostinės gyventojas policijos pareigūnų buvo sulaikytas liepos 14-osios vakarą Vilniuje, kai, neblaivus važiuodamas Taikos gatve, atsitrenkė į šalikelėje stovėjusį automobilį bei kliudė dar vieną. Vairuotoją sulaikė praeiviai, kurie ir iškvietė policiją. Atvykę policijos pareigūnai sulaikytam vairuotojui alkotesteriu nustatė 2,53 promilių girtumą.

  Teisės aktuose numatyta, kad asmuo būtų laikomas apsvaigusiu nuo alkoholio, kai jam nustatytas atitinkamas (0,41 ir daugiau promilių arba 1,51 ir daugiau promilių) neblaivumas, neišskiriant, kuriose organizmo terpėse nustatoma etilo alkoholio koncentracija.

  Dar šia tema

  Kaune prie mokomojo automobilio vairo pagautas neblaivus vairuotojas
  Neblaivus lietuvis pasipriešino jį gelbėti atvykusiems pasieniečiams
  Kaip neblaivus vairuotojas bandė papirkti Kelių policijos pareigūnus
  Tegai:
  byla

  Svarbiausios temos