06:12 2020 Liepos 07
Tiesioginis eteris
 • USD1.1325
 • RUB81.3769
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  27

  Dūmų detektorius, reaguodamas į ankstyvos fazės gaisrą, perduoda signalą į imtuvą, kuris klausos negalią turintiems gyventojams praneša apie gaisro pavojų

  VILNIUS, liepos 22 — Sputnik. Praėjusios savaitės pabaigoje Telšių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai aplankė klausos negalią turinčius Telšių rajono gyventojus, praneša Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas.

  Ugniagesiai jiems įrengė specialiai kurtiesiems skirtus autonominius dūmų detektorius, kuriuos nupirko Telšių rajono savivaldybė.

  Dūmų detektorius, reaguodamas į ankstyvos fazės gaisrą, perduoda signalą į imtuvą, kuris klausos negalią turintiems gyventojams praneša apie gaisro pavojų. Nešiojamas imtuvas kilus gaisrui pradeda vibruoti ir įsijungia LED lemputė. Sumontavus detektorius ir suderinus juos su imtuvais, buvo atlikti bandomieji testai. Būsimi naudotojai buvo supažindinti su imtuvo veikimo principais.

  Aplankytoms šeimoms taip pat buvo patarta, kaip pagerinti priešgaisrinę būstų būklę, primintos saugaus elgesio buityje taisyklės, apsisaugojimo nuo gaisrų būdai ir veiksmai kilus gaisrui.

  Akcijos metu buvo įrengta 20 autonominių dūmų detektorių, taip pat išdalinti prevenciniai lankstinukai "Ugniagesys".

  Dar šia tema

  Gaisrininkai pataria, kokį dūmų detektorių pirkti, kaip ir kur įrengti
  Tegai:
  dūmų detektorius

  Svarbiausios temos