18:53 2020 Liepos 07
Tiesioginis eteris
 • USD1.1290
 • RUB80.8888
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  33

  Stebėjimo aikštelę planuojama įrengti šalia Salininkų sodų, už Vilniaus oro uosto tvoros

  VILNIUS, liepos 24 — Sputnik. Šalia Vilniaus oro uosto teritorijos šiais metais iškils lėktuvų stebėjimo aikštelė, praneša miesto savivaldybė.  

  Stebėjimo aikštelę planuojama įrengti šalia Salininkų sodų, iškart už Vilniaus oro uosto tvoros. Statybos darbus planuojama užbaigti iki šių metų spalio vidurio.

  Vieta aikštelei buvo parinkta atsižvelgus tiek į technines galimybes, tiek į geriausią vaizdą, kurį galėtų pamatyti lankytojai — visai čia pat nuolat kyla ir leidžiasi lėktuvai, gerai matomas aerodromo kilimo ir tūpimo takas.

  Kaip pažymėjo Vilniaus oro uosto vadovas Dainius Čiuplys, aviacijos mėgėjų gretos sparčiai pilnėja, o tai reiškia, kad ir poreikis turėti vietą, kurioje galima patogiai stebėti kylančius ir besileidžiančius lėktuvus, auga.

  "Šios aikštelės atsiradimas mums bus ne tik simbolinis įvykis ir ilgai laukta dovana miestiečiams, bet ir indėlis į aviacijos bendruomenės gyvavimą", — sako Vilniaus oro uosto vadovas.

  Visai greta šios lėktuvų stebėjimo aikštelės Vilniaus miesto savivaldybė įrengs ir vaikų žaidimo aikštelę.

  Lėktuvų stebėjimo aikštelės prieigos bus įtrauktos į bendrą oro uosto apsaugos sistemą ir nuolat stebimos kameromis, o tvarką aplink prižiūrės reguliariai patruliuojantys saugos pareigūnai.

  Statybos darbų rangos sutartis pasirašyta su kompanija "Ginstata".

  Tegai:
  Vilniaus oro uostas

  Svarbiausios temos