14:46 2020 Liepos 07
Tiesioginis eteris
 • USD1.1325
 • RUB81.3769
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  23

  Pagrindinis festivalio šūkis ― "Jūra visiems". Svečiai galės apsilankyti ekskursijoje po Klaipėdos uostą ir stebėti regatą

  VILNIUS, liepos 27 — Sputnik. Klaipėdoje vyksta kasmetinis "Jūros šventės" festivalis, kuris šį kartą surengtas liepos 26-28 dienomis.

  Šiemet šis festivalis jubiliejinis ― 60-asis.

  Pagrindinis festivalio šūkis ― "Jūra visiems". Pasak organizatorių, jie tikisi, kad visiems lankytojams patiks elegantiška šventės atmosfera ir turininga bei unikali programa.

  Jūros romatikos mėgėjai per tris dienas gali sužinoti daug įdomių istorinių faktų, klausytis muzikos, šokti, pasigrožėti jachtomis su baltomis burėmis ir net paplaukioti jomis.

  Mažiesiems festivalio svečiams paruoštos įvairios pramogos ir dirbtuvės. Pavyzdžiui, šeštadienį vaikams bus žaismingai papasakota apie miesto aplinką ir pasiūlyta išmėginti savo jėgas architektūroje ir dizaine.

  Suaugusieji galės apsilankyti automobilių parodoje, taip pat Klaipėdos uoste ir išbandyti savo jėgas interaktyviame logistikos žaidime.

  Vienas iš pagrindinių dienos renginių ― "Drakonų lenktynės". Tai azartiškos "drakonų" valčių varžybos dėl Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos taurės.

  Renginiai vyksta nuo 8.00–9.00 val. iki pat vakaro. Su detalia renginių programa galima susipažinti čia.

  Dar šia tema

  Greitas maistas ar aukštoji virtuvė: Vilniuje vyko "Burger Fest 2019"
  Klaipėdoje prasideda 60-oji Jūros šventė
  Tegai:
  savatgalio renginiai, nemokami renginiai, renginiai šeimai, renginiai, Jūros šventė, Klaipėda, Lietuva

  Svarbiausios temos