23:27 2019 Lapkričio 15
Tiesioginis eteris
 • USD1.1034
 • RUB70.3938
  Jurbarkas, archyvinė nuotrauka

  STT tiria galimą piktnaudžiavimą Jurbarko rajono savivaldybėje

  © Facebook/Jurbarkas
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  15 0 0

  Įtarimai dėl piktnaudžiavimo, dokumento klastojimo bei padėjimo iššvaistyti turtą pareikšti savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojui bei Infrastruktūros ir turto skyriaus vyr. inžinierei

  VILNIUS, liepos 31 — Sputnik. Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl galimo piktnaudžiavimo, turto išvaistymo ir dokumento suklastojimo Jurbarko rajono savivaldybėje, praneša Prokuratūros spaudos tarnyba.

  Vakar pareikšti įtarimai Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojui D. J. bei Infrastruktūros ir turto skyriaus vyr. inžinierei R. P. Jie įtariami piktnaudžiavimu, dokumentų klastojimu bei padėjimu iššvaistyti turtą. Taip pat įtarimai dėl dokumentų klastojimo ir padėjimo iššvaistyti turtą pareikšti dviejų privačių bendrovių darbuotojams.

  Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas yra sulaikytas. Kitiems įtariamiesiems paskirtos kardomosios priemonės – rašytiniai pasižadėjimai neišvykti ir nebendrauti su nustatytais asmenimis.

  Jurbarko rajono savivaldybėje atliktos kratos, paimti tyrimui reikšmingi daiktai ir dokumentai.

  Tiriamos aplinkybės dėl viešojo pirkimo pagrindu sudarytos sutarties vykdymo, galimai pažeidžiant nustatytą tvarką bei suklastojus dokumentus savivaldybės lėšomis apmokėjus už netinkamai atliktus statybos darbus.

  Dar šia tema

  STT ataskaita: savivaldoje išlieka nepotizmas ir korupcija
  STT sulaikė Kupiškio rajono savivaldybės merą
  Seimo nariai inicijuoja apkaltą "Teisėjų bylos" figūrantams
  Tegai:
  dokumentų klastojimas, piktnaudžiavimas, Jurbarko rajonas, Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT)

  Svarbiausios temos