23:03 2020 Sausio 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.1035
 • RUB68.1692
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  15

  Viename bute pareigūnai rado aparatą naminei degtinei gaminti, brogą, pagamintą antisanitarinėmis sąlygomis, kurioje plaukiojo tarakonai

  VILNIUS, liepos 31 — Sputnik. Reaguodami į gyventojų pranešimus dėl nelegalios prekybos alkoholiu nustatymo, Šalčininkų rajono policijos komisariato pareigūnai panaikino du nelegalus alkoholio prekybos "taškus".

  Alkoholis, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Михаил Мордасов

  Liepos 27 dieną pareigūnai nustatė, kad 1974 metų gimimo vietos gyventoja, neteisėtai prekiavo namų gamybos alkoholiniais gėrimais. Įvykio vietoje buvo sulaikytas 1955 metais gimęs vietos gyventojas, kuris spėjo įsigyti apie 1 litrą, tariamai, naminės degtinės.

  Kratos metu buvo rastas aparatas naminei degtinei gaminti, broga, pagaminta antisanitarinėmis sąlygomis, kurioje vizualiai apžiūrint plaukiojo tarakonai ir kiti gyviai ir ką tik pagaminta naminė degtinė. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

  Kita Šalčininkų rajono policijos komisariato pareigūnų grupė darbavosi, taip pat Turgelių miestelyje., tik Akmenynės g., kur 1969 metų gimimo vietos gyventoja pardavė 0,5 litro stipraus namų gamybos alkoholinio gėrimo kitam vietos gyventojui.

  Pareigūnams atlikus kratą, gyvenamojoje patalpoje rasta apie 10 litrų skysčio, turinčio specifinį naminės degtinės kvapą bei 174 pakeliai įvairių rūšių cigarečių be banderolių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

  Kaip pažymi policijos pareigūnai, vietos gyventojais vis aktyviau kreipiasi į policiją ir pranešinėja apie nelegalią prekybą alkoholiu ir kitas akcizines prekes. Gyventojų nepakantumas nelegaliai alkoholio prekybai dažniausiai susijęs su tuo, kad šeimos nariai, turintys priklausomybę nuo alkoholio ir psichiką veikiančių medžiagų, pirkdami "taškuose" palieka paskutines šeimos santaupas, parduoda už alkoholį šeimos turtą, atiduoda tėvų šalpos pensiją ir vaikams skiriamų pašalpų lėšas.

  Dar šia tema

  Lietuvos policija ant galinės automobilio sėdynės rado žmogaus kaukolę
  Brazilijoje suimti keturi įtariamieji, pavogę daugiau nei 700 kg aukso
  Ukrainos policija užfiksavo daugiau nei 200 prekybos žmonėmis atvejų
  Teismas sušvelnino kardomąsias priemones jurbarkiškę sumušusiam nepilnamečiui
  Tegai:
  nelegali prekyba alkoholiu, prekyba, alkoholis

  Svarbiausios temos