23:15 2020 Liepos 07
Tiesioginis eteris
 • USD1.1290
 • RUB80.8888
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  27

  Automobilyje įrengtose slėptuvėse pasieniečiai rado daugiau kaip 2 tūkst. pakelių cigarečių su baltarusiškomis banderolėmis

  VILNIUS, rugpjūčio 1 — Sputnik. VSAT pareigūnams įkliuvo vilnietis, automobilio "Audi A6" slėptuvėse vežę daugiau kaip 2 tūkst. pakelių kontrabandinių rūkalų.

  Trečiadienį vakare VSAT pareigūnai, turėdami kriminalinės žvalgybos informacijos, ties Vilniaus rajono Kalvelių kaimu patikrino 22-ejų Vilniaus miesto gyventojo ir jo vairuoto automobilio "Audi A6" dokumentus.

  Pasieniečiams kilo įtarimų, kad šia transporto priemone gali būti vežamas nelegalus krovinys, tad ją nuspręsta patikrinti Medininkų punkte. Čia yra išsamiai apžiūrai reikalinga patalpa bei įranga.

  Rentgeno patikros metu paaiškėjo, kad automobilyje įrengtos dvi slėptuvės. Ertmėse po grindų danga ir į dvi dalis padalintame degalų bake pasieniečiai rado 2250 pakelių cigarečių "Minsk Capital" su Baltarusijos akcizo ženklais.

  VSAT pareigūnai pradėjo administracinės bylos teiseną. Už tai vilniečiui gresia bauda nuo 5200 iki 6000 eurų. Taip pat teismas gali konfiskuoti 1998 metais pagaminta "Audi A6".

  Po apklausos vairuotojas paleistas. Automobilis ir neteisėtai gabenti rūkalai saugomi Kenos pasienio užkardoje.

  Dar šia tema

  Nutraukta šeimos kelionė su tūkstančiu pakelių kontrabandinių cigarečių
  Baltarusijos ir Lietuvos pasienyje iš ruso buvo konfiskuotas pistoletas
  Po vasaros gėrybėmis "uogautoja" iš Vilniaus slėpė baltarusiškas cigaretes
  Tegai:
  automobilių konfiskavimas, kontrabanda

  Svarbiausios temos