18:29 2020 Balandžio 01
Tiesioginis eteris
 • USD1.0936
 • RUB86.4750
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  24

  Eismo įvykio metu kontrabandininkas nenukentėjo, tačiau jo mašina, kurioje buvo rasta pusantro tūkstančio cigarečių pakelių, suniokota nepataisomai

  VILNIUS, rugpjūčio 5 — Sputnik. Nuo Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnų (VSAT) Varėnos rajone sprukęs cigarečių kontrabandininkas nesuvaldė automobilio ir nučiuožęs nuo kelio vertėsi kelis kartus, praneša Valstybės sienos apsaugos tarnyba.

  Rastas cigarečių krovinys ir sumaitotas "Audi A6" laikinai saugomi Aleksandro Barausko užkardoje.

  Kontrabandininkas eismo įvykio metu nenukentėjo, tačiau mašina, kurioje buvo rasta pusantro tūkstančio cigarečių pakelių, suniokota nepataisomai.

  Šeštadienio popietę Audi A6 įtartinai vairuojamą automobilį pastebėjo Varėnos rinktinės užkardos pareigūnai.

  Pasieniečiai automobilį stabdė garso bei šviesos signalais, tačiau pažeidėjas padidinęs greitį nuvažiavo kaimo keliu. Gaudynės ilgai neužtruko, nes vyriškis nesuvaldęs savo transporto priemonės nuslydo nuo kelio ir kelis kartus apsivertė.

  Pasienio pareigūnai ištraukė vairuotoją iš sumaitoto automobilio. Nustatyta, kad prie vairo sėdėjo 22 metų gyventojas iš Vilniaus. Pažeidėjas liko gyvas tik saugos diržo dėka.

  Машина после аварии
  Nesuvaldęs automobilio apsivertė nuo pasieniečių sprukęs kontrabandininkas

  Vilnietis parai buvo uždarytas į areštinę ir vėliau paleistas su jam skirta kardomąja priemone pasižadėjimu neišvykti iš šalies. Už tokio didelio kiekio cigarečių kontrabandą jam gresia bauda arba laisvės atėmimas iki aštuonerių metų.

  Dar šia tema

  Muitininkai sulaikė įmantriai paslėptą kontrabandą: vilkiko tento lentose ir dugne
  Jaunam kontrabandininkui gresia solidi bauda ir mašinos konfiskavimas
  Tegai:
  avarija, cigarečių kontrabanda, nusikaltimas, Lietuva

  Svarbiausios temos