01:48 2020 Balandžio 10
Tiesioginis eteris
 • USD1.0867
 • RUB80.6900
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  41

  Pasak politiko, jo aštuonerių metų dukra "vis giliame miege, bet jau kai kurie aparatai yra atjunginėjami"

  VILNIUS, rugpjūčio 6 — Sputnik. Seimo narys Robertas Šarknickas paskyroje Facebook pasidalino naujausia informacija apie dukros būklę.

  Pasak politiko, mergaitė "vis giliame miege, bet jau kai kurie aparatai yra atjunginėjami, gyvename su jūsų maldomis ir toliau".

  "Atleiskite, kad negalime atsakyti į didelį kiekį skambučių padėkoms ir klausimams kaip ji jaučiasi. Dar mums žodžiai neina iš burnos, jie kaupiami naktį o dieną išleidžiami maldai, pokalbiams su dukryte. Dėkojame jums, visiems, už geras siunčiamas mintis, pagalbą", — socialiniame tinkle rašo jis.

  "Mes labai ilgimės mažosios, matome, liečiame, kalbame, skaitome pasakas. Leidžiame giminės, klasiokių, mokytojos Jurgitos garso ir vaizdo įrašus, kad ir giliame miege jaustų, jog esame kartu. Dėkojame Dievui, gydytojams, slaugytojams, artimiesiems, draugams, bičiuliams jog ji yra mylimose rankose", — rašo Šarknickas.

  Jis pridūrė, kad jau matė ir dukros šypseną, tad tiki, kad ji stipri ir nepasiduos.

  Liepos 27 dieną automobilis, vairuojamas neblaivaus vietinio gyventojo, Rokiškyje parbloškė Šarknicko aštuonerių metų dukrą.

  Dar šia tema

  Per avariją netoli sienos su Lietuva žuvo du žmonės
  Ugniagesiams gelbėtojams šiemet per 860 kartų teko gelbėti patekusius į avarijas
  Tegai:
  avarija, Robertas Šarknickas

  Svarbiausios temos