16:40 2020 Rugpjūčio 04
Tiesioginis eteris
 • USD1.1726
 • RUB86.6018
  Visuomenė

  Nubaustas draudžiamus daiktus nuteistiesiems permesdavęs pažeidėjas

  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  46

  Pažeidėjas — pareigūnams gerai žinomas pilietis, ne kartą sulaikytas po draudžiamų daiktų permetimų į pataisos įstaigų teritoriją, baustas administracine tvarka

  VILNIUS, rugpjūčio 9 — Sputnik. Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Patrulinės grupės pareigūnai, rugpjūčio 5 dieną patruliuodami įstaigos prieigose, gavo pranešimą, kad į įstaigos teritoriją buvo permesti du paketai, rašoma Kalėjimų departamento pranešime.

  Operatyviai reaguojant, bėgantis pažeidėjas buvo pastebėtas — gyvenvietėje jis įsėdo į automobilį ir, pavojingai manevruodamas, dideliu greičiu išvažiavo iš Pravieniškių gyvenvietės. 

  Persekiodami vyrą, bandantį išvengti sulaikymo, pataisos pareigūnai susisiekė su policija ir kartu su Kaišiadorių rajono policijos komisariato pareigūnais sulaikė pažeidėją prie Kaišiadorių miesto.

  "Bėglys" — pareigūnams gerai žinomas pilietis, ne kartą sulaikytas po daiktų permetimų į pataisos įstaigų teritoriją, baustas administracine tvarka, buvo pristatytas į policijos komisariatą.

  Paketuose pareigūnai rado 3 mobiliojo ryšio telefonus, 20 tablečių, apie 150 g mielių, 2 mobiliojo ryšio telefonų įkroviklius, 3 USB laidus.

  Policijos pareigūnai žinomam pažeidėjui skyrė 1000 eurų piniginę baudą.

  Pravieniškių pataisos namai ir toliau tęs prevencinį darbą, kad į įstaigą nepatektų draudžiami nuteistiesiems turėti daiktai.

  Dar šia tema

  Pravieniškių pataisos namuose pareigūnai aptiko narkotikus bei telefonus
  Pataisos įstaigų sveikatos priežiūros skyrių darbuotojai dirba be poilsio valandų
  Ieškomi nuteistieji grąžinti į pataisos namus
  Tęsiamos prevencinės priemonės Pravieniškių pataisos namuose
  Tegai:
  pataisos namai, pareigūnai

  Svarbiausios temos