05:47 2020 Rugsėjo 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.1634
 • RUB90.4050
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  31

  Viename iš eismo įvykių žuvo 62 metų vyras

  VILNIUS, rugpjūčio 14 — Sputnik. Pirminiais duomenimis, antradienį buvo užregistruoti 73 eismo įvykiai, iš kurių 15-oje nukentėjo žmonės. 9 iš jų įvyko Vilniuje, Kaune, Šiauliuose ir Panevėžyje, juose 12 žmonių buvo sužeisti, 6 iš jų buvo nepilnamečiai, praneša Lietuvos kelių policijos tarnyba.

  Tauragės rajone viename iš eismo įvykių žuvo 62 metų vyras. Pirminiais duomenimis, Pagramančio miestelyje, Juozo Mažeikos gatvėje, "Scania R450" krovininis automobilis kelyje kliudė ta pačia eismo juosta dviračiu važiavusį 62 metų vyrą, vilkiką vairavo 40-metė moteris.

  Buvo sužeisti 17 eismo dalyvių, daugiausia vairuotojų — 8 (iš kurių 2 mopedų, 1 motociklo) ir keleivių — 6, nukentėjo 9 nepilnamečiai (4 keleiviai, 2 16-mečiai mopedų vairuotojai, 2 pėstieji, 1 dviračio vairuotojas). Buvo užregistruoti 9 atvejai, kai transporto priemonės susidūrė, 2-uose jų dalyvavo dviračių vairuotojai.

  Šilutės rajone, Šyšos kaime, A. Devilaičio gatvėje, žvyrkelyje "Audi A6 Avant" vairuotoja nesuvaldė automobilio, moteriai — 42 metai. Automobilis atsitrenkė į medį, nukentėjo 12 metų keleivė.

  Garliavoje (Kauno r.), J. Lukšos gatvėje, 57 metų vyras, kuris vairavo "Volvo FM" krovininį automobilį, susidūrė su į kelią nuo šaligatvio išvažiavusiu dviračio vairuotoju. Eismo įvykyje nukentėjo 14 metų paauglys.

  Vilniuje, K. Kalinausko gatvėje, nukentėjo 13 metų pilietis iš JAV. Pirminiais duomenimis, berniukas į važiuojamąją kelio dalį įbėgo iš už stovinčių automobilių, jį kliudė antrąja eismo juosta važiavęs automobilis "Opel", kurį vairavo 45 metų vyras. Po įvykio pėsčiasis nuvežtas į ligoninę.

  Vilniuje ir Kaune mopedus vairavę du nepilnamečiai pateko į eismo įvykius. Vilniuje, Ukmergės gatvėje, 25 metų vaikinas, kuris vairavo "VW Golf" automobilį, iš antrosios eismo juostos į dešinę sukęs nepraleido mopedo "Peugeot Speedfight" ir su juo susidūrė. Nukentėjo 16-metis vairuotojas, jis paguldytas į ligoninę.

  Kaune, Vilijampolėje, Panerių gatvėje, nuo mopedo "Gilera" nukrito juo važiavęs 16 metų paauglys, pirminiais duomenimis, jis bandė išvengti susidūrimo su į kelią išbėgusiu šunimi. Abu minėti nepilnamečiai teisę vairuoti tokios rūšies transporto priemones turi.

  Vakare Vilniuje, Ozo gatvėje, motociklas "Suzuki" atsitrenkė į priekyje važiavusį 34 metų moters vairuojamą automobilį "Opel Zafira". Nukentėjo 23 metų vaikinas, vairavęs motociklą.

  Vilniuje, Kaune ir Šiauliuose 3-uose įvykiuose susidūrus automobiliams, nukentėjo po 2 žmones, tarp jų — 2 nepilnamečiai keleiviai, 8 mėnesių mergaitė ir 13-metis berniukas.

  Per pietus Kelmės rajone, Kartoklių kaime, kelyje Verpena–Šalteniai–Ramučiai, dėl nesaugaus važiavimo greičio 45 metų vyras nesuvaldė automobilio "Mitsubishi Colt". Tiesiame ruože automobilis įvažiavo į priešpriešinio eismo juostą ir nuvažiavo nuo kelio. Pirminiais duomenimis, vairuotojas nukentėjo, jis buvo neblaivus, tikrintis blaivumą atsisakė.

  Dar šia tema

  Šarknickas papasakojo apie po avarijos komos būsenoje esančios dukros būklę
  Nesuvaldęs automobilio apsivertė nuo pasieniečių sprukęs kontrabandininkas
  Vilniuje iš šešto aukšto lango iškrito vienerių metų vaikas
  Tegai:
  eismo įvykiai

  Svarbiausios temos