16:07 2019 Rugsėjo 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.1030
 • RUB70.3933
  vaikų žaidimo aikštelė

  Vilniuje atsiras 50 naujų vaikų žaidimo aikštelių

  © Photo: Facebook / Vilniaus miesto savivaldybė / S.Ziura
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  13 0 0

  Vienos vaikų žaidimo aikštelės įrengimas kainuoja nuo 9 tūkst. iki daugiau nei 19 tūkst. eurų

  VILNIUS, rugpjūčio 15 — Sputnik. Šiemet sostinės savivaldybė planuoja įrengti iš viso 50 naujų modernių vaikų žaidimų aikštelių, rašoma pranešime spaudai.

  Naujos 25 vaikų žaidimo aikštelės jau įrengtos Antakalnio, Verkių, Lazdynų, Fabijoniškių, Justiniškių, Pašilaičių, Naujamiesčio, Karoliniškių rajonuose.

  Visos naujosios Vilniuje statomos aikštelės yra trijų tipų, pritaikytos skirtingo amžiaus vaikams: iki 6 metų, 6-12 metų ir mišrios, vaikams iki 6 ir nuo 6 iki 12 m.

  Modernus daugiafunkcis kompleksas su integruotomis dvejomis šliaužynėmis, dvigubos sūpuoklės, keturvietis spyruokliukas, karuselė-laipynė neleis nuobodžiauti nei mažiems, nei dideliems vaikams, o uždengiama smėlio dėžė bus saugi.

  Vaikus prižiūrinčių tėvelių ar senelių patogumui prie vaikų žaidimo aikštelių įrengti suoliukai. Teritorijoje pastatytos ir šiukšliadėžės, o visa vaikų žaidimo aikštelės danga padengta skaldele.

  Skaičiuojama, kad vienos vaikų žaidimo aikštelės įrengimas kainuoja nuo 9 tūkst. iki daugiau nei 19 tūkst. eurų.

  "Stengdamiesi sukurti saugią ir jaukią aplinką mažiesiems vilniečiams mieste per trejus metus įrengsime iš viso daugiau kaip 130 naujų modernių vaikų žaidimų aikštelių, kai per paskutinius dvejus metus jų buvo įrengta arti šimto", — sako Vilniaus vicemeras Vytautas Mitalas.

  Vilniaus miesto savivaldybė nuolat prižiūri ir remontuoja 525 Vilniuje esančias vaikų žaidimo aikšteles. Vaikų žaidimo aikštelių priežiūrai kasmet skiriama apie 170 tūkst. eurų.

  Dar šia tema

  Paskelbta, kiek lėšų Vilnius skirs ugdymo įstaigoms atnaujinti
  Sostinėje vaikų sveikatos patikra pasirūpino vos ketvirtadalis
  Siekiama gerinti paslaugų prieinamumą raidos sutrikimų turintiems vaikams
  Tegai:
  vaikai, Vilnius

  Svarbiausios temos