13:07 2021 Kovo 09
Tiesioginis eteris
 • USD1.1866
 • RUB88.7408
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Kaunas — antroji Lietuvos sostinė (269)
  100

  Atidarymo šventėje kauniečių ir miesto svečių laukia kinas po atviru dangumi, koncertai ir kitos pramogos

  VILNIUS, rugpjūčio 15 — Sputnik. Šį sekmadienį duris atvers dar vienas iš pagrindų atnaujintas Draugystės parkas, rašoma Kauno savivaldybės pranešime.

  Atidarymo šventėje kauniečių ir miesto svečių laukia kinas po atviru dangumi, koncertai ir kitos pramogos.

  "Šiuolaikišku miestu tampantis Kaunas daug investuoja į vietų, kuriose miesto žmonės leidžia laisvalaikį, atnaujinimą. Per pastaruosius dvejus metus atidarome jau trečiąjį visiškai atnaujintą parką. Visus kauniečius kviečiu į Draugystės parko atidarymo šventę", — teigė Kauno meras Visvaldas Matijošaitis.

  Atnaujinto parko atidarymo šventė prasidės jau šeštadienio vakarą (rugpjūčio 17 dieną), kuomet, jei leis oro sąlygos, žaliojoje erdvėje įsikurs "Romuvos" kino teatras po atviru dangumi, kuriame miestiečiai turės progą pamatyti komediją "Daug vaikų, beždžionė ir pilis". 

  Sekmadienio šventę pradės nemokamų treniruočių projekto "Judėk sveikai" funkcinė treniruotė bei mankšta vaikams. Po sporto kauniečių ir miesto svečių lauks vidudienio šokiai. Taip pat šventės dalyviai galės išbandyti Lindyhop stiliaus šokius.

  Popiet linksmybes Dainavos parke pratęs įvairūs edukaciniai užsiėmimai. Pristatymus surengs "Kaunas 2022" komanda, čia veiks "Virtuali biblioteka" ir kitos veiklos.

  Pramogų netruks ir sporto mėgėjams: atgimusiame parke vyks tinklinio varžybos, parodomoji krepšinio treniruotė, susirungti šachmatų partijoje kvies Kauno sporto mokykla „Gaja“. Draugystės parke kauniečiai galės susipažinti ir patys išbandyti petankę — sparčiai populiarėjantį sportinį žaidimą. Jo subtilybių mokys Kauno petankės klubo nariai.

  Kaune iškils naujas tiltas per Nerį >>

  Vienas įspūdingiausių šventės akcentų — žinomo iliuzionisto Mantas Wizard magijos kampelis. Čia bus pristatyta beveik trijų valandų programa, kur ne tik vaikai, bet ir jų tėveliai bandys įminti Manto Wizard magiškas mįsles.

  Parko atidarymo šventę vainikuos koncertas "Pop", kuriame — speciali orkestro "Ąžuolynas" ir šokių grupės programa.

  Parko naujovės

  Rekonstruojant Draugystės parką buvo pakeista visa apšvietimo sistema. Saugioms pramogoms įrengtos naujos vaikų žaidimo ir sporto aikštelės. Lankytojai turi galimybę išbandyti savo jėgas, žaisdami šachmatais ar šaškėmis. Parko svečių laukia nauji stalo teniso stalai, modernios krepšinio, petankės ir ekstremalaus sporto aikštelės. Teritoriją nuo šiol puošia naujai pasodinti augalai ir gėlynai. Bene ryškiausias Draugystės parko akcentas — atsinaujinęs didžiulis šokantis fontanas.

  Pasislėpti nuo miesto šurmulio parko žalumoje kviečia pastatyti patogūs suoliukai bei mediniai gultai. Parke taip pat įrengtos erdvios pavėsinės, nutiesti nauji takai, pritaikyti važinėtis dviračiais ar riedučiais, vaikštinėti pėsčiomis ir specialūs — bėgioti.

  Temos:
  Kaunas — antroji Lietuvos sostinė (269)

  Dar šia tema

  Prieš Šv. Velykas Kaune atgijo fontanai
  Kaune sustabdyta sporto halės rekonstrukcija
  Kaune vyksta vieno didžiausių šalies transporto mazgų rekonstrukcija — video
  "Bolt" pradeda teikti paspirtukų nuomos paslaugą Kaune
  Tegai:
  pramogos, Koncertai, miestas, kaunietis

  Svarbiausios temos