04:11 2020 Liepos 13
Tiesioginis eteris
 • USD1.1276
 • RUB80.2104
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  82

  Pasieniečių sulaikyto "Mercedes Benz" automobilio nuo rugpjūčio pradžios kaip pavogto ar neteisėtai nusavinto ieško Vokietijos policija 

  VILNIUS, rugpjūčio 16 — Sputnik. Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnai sulaikė panevėžietį, vairavusį Vokietijoje pavogtą naujutėlį lengvąjį automobilį, rašoma VSAT pranešime.

  Ketvirtadienį vakare Varėnos pasienio rinktinės Kalvarijos užkardos pasieniečiai kelyje Seinai – Lazdijai, ties Akmenių kaimu, patikrinti sustabdė į Lietuvą iš Lenkijos ką tik įvažiavusį automobilį "Mercedes Benz E200D", registruotą Vokietijoje. Mašiną vairavo 46-erių Panevėžio gyventojas.

  Patikros metu vyro pateikti asmens dokumentai buvo nepriekaištingi, tačiau VSAT pareigūnams įtarimų sukėlė šiemet pagamintas naujutėlis automobilis.

  Pasieniečiai netrukus išsiaiškino, kad šios transporto priemonės nuo rugpjūčio pradžios kaip pavogtos ar neteisėtai nusavintos ieško Vokietijos policija. 

  VSAT Varėnos pasienio rinktinėje dėl nusikalstamu būdu gauto turto įsigijimo ar realizavimo pradėtas ikiteisminis tyrimas. Panevėžio gyventojas po apklausos uždarytas į areštinę. "Mercedes Benz" laikinai saugomas Kalvarijos užkardoje.

  Dar šia tema

  Prie vandens poilsiaujančius asmenis stebės ir pasieniečiai
  Baltarusijos pasieniečiai atidengė ugnį į pažeidėją netoli Lietuvos sienos
  Pasieniečiai sulaikė baltarusį, kuris bandė jiems duoti kyšį
  Kaliningrado pasieniečiai uždraudė įvežti šunį iš Lietuvos
  Tegai:
  policija, Vokietija, Mercedes-Benz, pasieniečiai

  Svarbiausios temos