09:17 2020 Birželio 07
Tiesioginis eteris
 • USD1.1330
 • RUB77.8155
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Sporto naujienos (87)
  42

  Treneriai išmokys vaikus įveikti vandens baimę, taisyklingai kvėpuoti vandenyje ir plaukti keturiais skirtingais stiliais

  VILNIUS, rugpjūčio 16 — Sputnik. Sostinėje rugpjūčio 22 dieną startuoja registracija į plaukimo mokymosi grupes, rašoma Vilniaus savivaldybės pranešime.

  Vilniaus miestas kviečia mokytis plaukti ir savo įgūdžius tobulinti 7-15 metų vaikus. Prisiminus birželio mėnesį finišavusį projektą "Mokausi plaukti ir saugiai elgtis vandenyje", kurio metu plaukti Lietuvos sostinėje mokėsi 2430 antrokų, neabejojama, kad naujos grupės bus užpildytos labai greitai.

  VšĮ "Sveikas miestas" siekia didinti plaukimo ir kitų vandens sporto šakų populiarumą Lietuvoje, išmokyti vaikus pagrindinių plaukimo stilių, suteikti jiems pasitikėjimo savo jėgomis ir užtikrinti gerą nuotaiką, nuolat tobulėti ir patenkinti klientų poreikius.

  Vaikams treniruotes ves profesionalūs ir kvalifikuoti treneriai: Vytautas Mackevičius, Modesta Uldukytė, Martynas Čižas, Dominykas Spudvilas ir ilgametis Lietuvos plaukimo rinktinės vyr. treneris Žilvinas Ovsiukas.

  Treneriai išmokys vaikus įveikti vandens baimę, taisyklingai kvėpuoti vandenyje ir plaukti keturiais skirtingais stiliais. Šie įgūdžiai leis saugiai jaustis prie vandens telkinio, o nelaimės atveju — būti pasiruošusiam padėti kitiems.

  Naujas baseinas Vilniuje, Fabijoniškėse, atidarytas praeitų metų gruodžio 31 dieną.

  Sporto komplekse įrengtos dvi sporto salės, 100 vietų žiūrovų tribūna. Baseino ilgis — 25 metrai, yra aštuoni takai. Svečiai gali atsipalaiduoti saunoje ar rusiškoje pirtyje.

  Fabijoniškių baseine gali treniruotis ir profesionalūs sportininkai. Be to, sostinės antrokai pagal specialią programą čia mokosi plaukti per kūno kultūros pamokas.

  Temos:
  Sporto naujienos (87)

  Dar šia tema

  Vasarai pasirengę: Vilniuje plaukti išmoko beveik 2500 antrokų
  Skęstantis žmogus tyli: kaip išvengti tragedijos paplūdimyje
  Tegai:
  vanduo, treneris

  Svarbiausios temos