17:45 2019 Gruodžio 13
Tiesioginis eteris
 • USD1.1174
 • RUB69.9930
  Medininkų postas, archyvinė nuotrauka

  Pasienyje sulaikyti vilkikai, pilni daugiau nei 4 mln. eurų vertės kontrabandos

  © Sputnik / Александр Липовец
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  35

  Muitininkai dviejuose vilkikuose sulaikė 1 mln. 300 tūkst. pakelių cigarečių kontrabandą

  VILNIUS, rugpjūčio 19 — Sputnik. Medininkuose muitinės pareigūnai sulaikė iš Baltarusijos įvažiavusius du krovininius vilkikus, vežusius daugiau nei 1 mln. pakelių cigarečių kontrabandos.

  Контрабанда сигарет
  Sulaikytas vilkikas

  Rugpjūčio 16 dieną, apie 9 val. 30 min., į Medininkų kelio postą krovininiu vilkiku "Daf" atvažiavęs Ukrainos pilietis M. F. deklaravo tranzitu per Lietuvą į Lenkiją ketinantis vežti suodžių krovinį. Tačiau patikrinus mašiną mobiliąja rentgeno kontrolės sistema paaiškėjo, kad puspriekabėje, tepridengus pora oficialaus krovinio maišų, vežama apie 1300 dėžių cigarečių kontrabandos.

  Antrąjį vilkiką — "Renault", vairuojamą Baltarusijos piliečio D. D., Medininkų muitinės posto pareigūnai sustabdė ir rentgeno sistema patikrino jau po pusiaunakčio, apie 00.30 val. Šis vilkikas irgi važiavo į Lenkiją, gabendamas panašaus dydžio — apie 1300 dėžių baltarusiškų cigarečių "Fest" kontrabandos krovinį. Tiesa, nelegali siunta buvo pridengta maišais su šiaudais.

  Iš viso Medininkų kelio posto muitininkai penktadienį ir naktį iš penktadienio į šeštadienį abiejuose vilkikuose sulaikė 2600 dėžių — 1 mln. 300 tūkst. pakelių cigarečių kontrabandą. Jos vertė su privalomais sumokėti mokesčiais — apie 4 mln. 400 tūkst. eurų.

  MKT Vilniaus skyriuje buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl kontrabandos. Sekmadienį abiejų vilkikų vairuotojai Vilniaus miesto apylinkės teismo sprendimu buvo suimti mėnesiui.

  Dar šia tema

  Nutraukta šeimos kelionė su tūkstančiu pakelių kontrabandinių cigarečių
  Kaune sulaikytas sandėlyje laikęs kontrabandines cigaretes vyras
  Sulaikytas vilnietis, gabenęs 2 tūkst. pakelių kontrabandinių cigarečių
  Tegai:
  kontrabanda, Medininkai, cigaretės

  Svarbiausios temos