19:41 2020 Rugpjūčio 10
Tiesioginis eteris
 • USD1.1763
 • RUB86.6154
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  25

  Klaipėdos policijos pareigūnai per savaitgalį sulaikė 21 neblaivų vairuotoją

  VILNIUS, rugpjūčio 19 — Sputnik. Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai ilgąjį Žolinių savaitgalį pradėjo 15 tyrimų dėl galimo disponavimo narkotinėmis medžiagomis bei sulaikė nemažai neblaivių vairuotojų, rašoma pranešime spaudai.

  Vairuotojų blaivumą savaitgalį tikrino ne tik Klaipėdos apskr. VPK Kelių policijos tarnybos pareigūnai, bet ir Lietuvos kelių policijos tarnybos policininkai.

  Savaitgalį Klaipėdos rajone, Karklės k., vyko muzikos festivalis "Karklė 2019".

  Policijos pareigūnai per savaitgalį Karklės kaimo ir Jakų žiedinėje sankryžoje patikrino 1237 automobilius, nustatyti 83 KET pažeidimai, iš kurių 21 neblaivus vairuotojas, 51 greičio viršijimo atvejis. Dar 32 vairuotojai įpūtė iki leistinos ribos.

  Iš muzikos festivalio teritorijos į policijos įstaigą atvežta 18 asmenų, pas įtariamuosius bei jų automobiliuose rasta tablečių, miltelių, augalinės kilmės medžiagų. Įtariama, jog tai gali būti narkotinės medžiagos.

  Pas vieną iš įtariamųjų, 1998 metais gimusį vaikiną, rastas nemažas kiekis galimai draudžiamų medžiagų — patruliuojantys Mobilios kuopos pareigūnai, kartu su policijos kinologu ir tarnybiniu šunimi Naruto, festivalio teritorijoje, palapinių miestelyje, vienoje iš palapinių, po jos dugnu, aptiko plastiko dėžutę su 4 folijos suktinukais, taip pat palapinėje rastas lagaminas, kuriame tarp drabužių rastos į maistinę plėvelę susuktos 88 tabletės, įtariama, jog tai gali būti narkotikai.

  Pradėta 15 ikiteisminių tyrimų dėl galimo disponavimo narkotinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.

  Dar šia tema

  Lietuvoje bus įkurti mobilūs kabinetai nuo narkotikų priklausomiems žmonėms padėti
  Klaipėdos rajone pavogtas daugiau nei 40 tūkst. eurų vertės automobilis
  Mokslininkai įvardijo naują neigiamą marihuanos poveikį
  Tegai:
  narkotikai, Klaipėda, Žolinės

  Svarbiausios temos