03:50 2020 Sausio 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.1115
 • RUB68.7300
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  19

  Pasak įmonių, vis daugiau Rytų Europos miestų populiarėja pirmiausia dėl mažų kainų

  VILNIUS, rugpjūčio 20 — Sputnik. Turistai vis dažniau atsisako populiariausių Europos miestų ir atkreipia dėmesį į ne tokius "patrauklius", tačiau ne mažiau įdomius taškus ir maršrutus, rašo britų laikraštis "The Daily Mail", pateikdamas duomenis iš internetinės "Airbnb" platformos, skirtos apgyvendinimui privačiuose būstuose ir trumpalaikei nuomai, ir "Post Office Travel Money" žemėlapių.

  Vis daugiau turistų atkreipia dėmesį į Rytų Europos šalis. Pavyzdžiui, Ukrainos Lvovo miestas, pasak "Airbnb", pagal rezervacijų skaičių užėmė pirmąją vietą miestų sąraše — per praėjusius metus jų ženkliai padaugėjo. Pažymima, kad greičiausiai Lvovas sulaukė tokio populiarumo dėl mažų kainų.

  Antrąją vietą sąraše užėmė Albanijos sostinė Tirana, po jos — pietų Lenkijos Katovicai, antras pagal dydį Slovakijos miestas Košicė, o penktojoje vietoje — Kaunas.

  Po jų — Turkijos Antalija, Italijos uostamiestis Baris, Rusijos sostinė Maskva, Portugalijos sostinė Lisabona ir Alkmaras šiaurės Olandijoje.

  Visų pirma, miestai buvo vertinami remiantis tokiais rodikliais, kaip alkoholinių gėrimų, pietų iš trijų patiekalų, transporto paslaugų, apsilankymų muziejuose ir lankytinose vietose, dviračių nuomos ir apgyvendinimo kainos.

  Pasak "Post Office Travel Money" atstovo, atostogos miestuose tampa vis populiaresnės ir lenkia tradicinius paplūdimių turus.

  Dar šia tema

  Lietuva — viena iš populiariausių šalių, kuriose rusai atostogauja pavasarį
  Pasivaikščiojimas po Jaltą: kaip atrodo vasaros atostogos pietinėje Krymo pakrantėje
  Kas trečias lietuvis negali sau leisti atostogauti užsienyje
  Tegai:
  kelionės, kainos, Rytų Europa, Lietuva

  Svarbiausios temos