20:41 2019 Gruodžio 15
Tiesioginis eteris
 • USD1.1174
 • RUB69.9930
  Želmenys, archyvinė nuotrauka

  Bernardinų sode — "eko" šeštadienis visuomenei

  © Depositphotos /
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  20

  Renginio dalyviai galės prisidėti kuriant meninę instaliaciją, dalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse ar mainytis atsineštomis nebereikalingomis knygomis, drabužiais, daiktais

  VILNIUS, rugpjūčio 23 — Sputnik. Šeštadienį, rugpjūčio 24-ąją, sostinės gyventojai ir svečiai kviečiami į Bernardinų sodą, kur vyks Aplinkos ministerijos inicijuoto projekto "Misija: nulis" renginys ekologinei visuomenės savivokai skatinti, praneša Aplinkos ministerija.

  Jis prasidės 13:00 valandą prie pagrindinio fontano ir iš karto įtrauks į veiklas.

  Renginio tikslas — parodyti žmonėms, kad dabartinių vartojimo įpročių keitimas draugiškesniais aplinkai gali būti labai smagus, tereikia kūrybiškai pažvelgti į paprasčiausius buitinius sprendimus.

  Jo dalyviai galės prisidėti kuriant meninę instaliaciją, dalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse ar mainytis atsineštomis nebereikalingomis knygomis, drabužiais, daiktais.

  Ketinantiems šeštadienį ateiti į Bernardinų sodą menininkės Rūta Žinienė ir Liucija Dervinytė, būsimos instaliacijos "Neperskaitytos etiketės" autorės, siūlo atsinešti baltų nebedėvimų drabužių ir taip tapti bendraautoriais. Meno kalba bus siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į mados poveikį aplinkai. Žmonių atsinešti balti marškinėliai bus dekoruojami šokiruojančiais faktais apie tekstilės pramonę, vartojimo mastą ir padarinius.

  Renginio metu jo dalyviai kūrybinėse dirbtuvėse galės susmulkinti atsineštą plastiką ir jį perdirbti į naujus daiktus (padėklą, raktų pakabuką ir pan.), pasigaminti natūralaus dezodoranto ar natūralaus batų valiklio, pasisiūti daugkartinio naudojimo maišelių, mainytis nebereikalingomis knygomis, drabužiais, daiktais, laimėti prizų atliekų rūšiavimo turnyre ar viktorinose ir kt. Vaikai įdomiai leis laiką su "Kita forma" komanda.

  Kultūros renginiai Vilniuje rugpjūtį
  © Sputnik /
  Kultūros renginiai Vilniuje rugpjūtį
  Tegai:
  daiktai, drabužiai, knygos, renginiai

  Svarbiausios temos