17:39 2021 Balandžio 17
Tiesioginis eteris
 • USD1.1986
 • RUB90.8921
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  43

  Vaikai registruotis į vieną iš beveik 400 siūlomų įvairiausių veiklų mieste kviečiami iki rugsėjo 24 dienos

  VILNIUS, rugpjūčio 26 — Sputnik. Artėjant mokslo metams, sostinės savivaldybė kviečia jau dabar pasirūpinti mažųjų vilniečių neformaliuoju švietimu — išsirinkti vieną iš beveik 400 siūlomų įvairiausių veiklų mieste ir pasinaudoti 15 eurų krepšeliu.

  Sostinės mero pavaduotoja Edita Tamošiūnaitė pažymėjo, jog Neformaliojo vaikų švietimo programos (NVŠ) tikslas — ugdyti ir plėtoti vaikų kompetencijas per sporto, šokio, menų, kalbų, technologijų, pilietiškumo ir kitus būrelius.

  Pasak jos, nuo 2016 metų, kuomet pradėtas vykdyti šis projektas, kasmet vidutiniškai 18,5 tūkst. moksleivių tobulina žinias, gebėjimus ir įgūdžius.

  "NVŠ krepšeliai skiriami vaikams, kurie lanko bendrojo ugdymo įstaigas ir nori lankytis būrelius Vilniuje, nepriklausomai nuo to, kurioje savivaldybėje vaikas gyvena. 15 eurų per mėnesį NVŠ krepšelis skiriamas einamiesiems mokslo metams nuo spalio 1 dienos iki gegužės 31 dienos, 8 mėnesiams", — rašoma Vilniaus savivaldybės pranešime.

  Visos į Neformaliojo vaikų švietimo programą įtrauktos veiklos yra patvirtintos savivaldybės ir įvertintos nešališkų ekspertų iš išorės. Vaikai registruotis į užsiėmimus kviečiami iki rugsėjo 24 dienos, tačiau tai padaryti galima ir visus mokslo metus, jei dėl rotacijos pas būrelio organizatorių atsiranda laisvų krepšelių.

  Programų sąrašą galima rasti Vilniaus savivaldybės tinklalapyje.

  Neformaliojo vaikų švietimo lėšos gaunamos iš ES finansinės paramos, bendrojo finansavimo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto ir yra skiriamos savivaldybėms neformaliojo vaikų švietimo plėtrai, siekiant didinti vaikų, ugdomų pagal NVŠ programas, skaičių.

  Kiek kainuoja išleisti vaiką į mokyklą
  © Sputnik
  Kiek kainuoja išleisti vaiką į mokyklą

  Dar šia tema

  Paskelbta, kiek lėšų Vilnius skirs ugdymo įstaigoms atnaujinti
  Vilniuje atsiras 50 naujų vaikų žaidimo aikštelių
  Kaune atidarytas rekonstruotas Draugystės parkas
  Tegai:
  vaikai, Lietuva, Vilnius

  Svarbiausios temos