08:20 2019 Gruodžio 07
Tiesioginis eteris
 • USD1.1094
 • RUB70.7441
  Vokietijoje pavogtas Mercedes-Benz E200

  Lietuvoje sulaikytas Vokietijoje pavogtas naujutėlaitis automobilis

  © Photo : VALSTYBĖS SIENOS APSAUGOS TARNYBA
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Kontrabanda, dokumentų klastojimas ir kiti įvykiai Lietuvos pasienyje (290)
  33

  Buvo nustatyta, kad šios transporto priemonės paieška užsienyje buvo paskelbta tą pačią dieną, kai ją sulaikė Lietuvos pasieniečiai

  VILNIUS, rugpjūčio 26 — Sputnik. Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnams įkliuvo Vilniaus gyventojas, vairavęs Vokietijoje pavogtą naują lengvąjį automobilį, praneša VSAT spaudos tarnyba.

  Penktadienį Varėnos pasienio rinktinės Kalvarijos užkardos pasieniečiai kelyje Suvalkai-Marijampolė, ties Salaperaugio kaimu, patikrinti sustabdė į Lietuvą iš Lenkijos ką tik įvažiavusį automobilį "Mercedes Benz E200", registruotą Vokietijoje. Mašiną vairavo 61-erių Vilniaus gyventojas.

  Patikros metu vyro pateikti asmens dokumentai buvo nepriekaištingi, tačiau VSAT pareigūnams įtarimų sukėlė vos prieš keturis mėnesius pagamintas naujutėlis automobilis.

  Pasieniečiai netrukus išsiaiškino, kad šios transporto priemonės kaip pavogtos ar neteisėtai nusavintos paiešką tą pačią dieną, penktadienį, paskelbė Vokietijos policija.

  VSAT Varėnos pasienio rinktinėje dėl nusikalstamu būdu gauto turto įsigijimo ar realizavimo pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vilnietis po apklausos uždarytas į areštinę. "Mercedes Benz" laikinai saugomas Kalvarijos užkardoje.

  Temos:
  Kontrabanda, dokumentų klastojimas ir kiti įvykiai Lietuvos pasienyje (290)

  Dar šia tema

  Iš Lietuvos imtynininko pavogtas šalia namų pastatytas automobilis
  Lietuvoje sulaikytas prieš septynerius metus Ispanijoje pavogtas vilkikas
  Klaipėdos rajone pavogtas daugiau nei 40 tūkst. eurų vertės automobilis
  Tegai:
  vogtas automobilis, pasieniečiai, Vokietija, Lietuva

  Svarbiausios temos