08:18 2020 Vasario 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.0818
 • RUB70.6675
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Kaunas — antroji Lietuvos sostinė (233)
  21

  Kauniečiai ir miesto svečiai kviečiami dalyvauti naktiniame renginyje, kurio metu galės kartu su Šiaurės Amerikos indėnais pasėdėti aplink rusenantį laužą bei išvysti naktinį zoologijos sodo gyvenimą

  VILNIUS, rugpjūčio 29 — Sputnik. Rugsėjo 6 dieną (penktadienį) Lietuvos zoologijos sode vyks renginys "Zoo naktis".

  "Įsivaizduokite: kartu su Šiaurės Amerikos indėnais sėdite aplink rusenantį laužą, kalbatės, o virš jūsų galvų danguje žiba nesuskaičiuojama galybė žvaigždžių. Skamba kaip romantiškas filmas? O jei iš tamsos į jus žvelgtų keli tūkstančiai akių, uoslę dirgintų nepažįstami kvapai, o krūptelėti vis priverstų neaiškūs garsai? Jau panašiau į siaubo filmo scenarijų?" — intriguoja organizatoriai renginio Facebook paskyroje ir kviečia išgyventi abu šiuos scenarijus.

  Pasak organizatorių, renginio metu lankytojai turės retą progą išvysti naktinį zoologijos sodo gyvenimą ir dalyvaus ekskursijoje, kur vedliai ir gyvūnų prižiūrėtojai papasakos viską apie tai, ką gyvūnai veikia saulei nusileidus.

  Sušalti renginio dalyviams neleis arbata ir skanėstai, kuriuos pagal specialius receptus paruoš gyvūnų prižiūrėtojai, o sielą, pasak organizatorių, šildys Šiaurės Amerikos indėnai ir jų tradiciniai šokiai.

  Norint dalyvauti "Zoo naktyje", reikia pirkti bilietus Lietuvos zoologijos sodo kasose (Radvilėnų pl. 21, Kaunas). Bilietai prekyboje pasirodė nuo rugpjūčio 29 dienos, 12:00. Suaugusiems (nuo 16 metų) bilietas kainuoja 8 eurus, vaikams (5–16 metų) — 5 eurus, vaikai iki 5 metų neįleidžiami.

  Organizatoriai pažymi, jog bilietų skaičius į šį renginį labai ribotas, ir ragina paskubėti juos įsigyti.

  Ekskursijos truks apie 2 valandas.

  Pirkdami bilietus lankytojai raginami apsispręsti, kokiame sraute jie norėtų dalyvauti:
  I srautas — 20:00.
  II srautas — 20:30.
  III srautas — 21:00.
  IV srautas — 21:30.
  V srautas — 22:00.
  VI srautas — 22:30.

  Organizatoriai prašo saugoti išankstinį renginio bilietą, nes jo prireiks registracijai prieš renginį. Kas nepateiks bilieto registracijos metu, negalės dalyvauti renginyje "Zoo naktis".

  Temos:
  Kaunas — antroji Lietuvos sostinė (233)
  Tegai:
  renginiai, Lietuvos zoologijos sodas, Kaunas, Lietuva

  Svarbiausios temos