06:31 2021 Kovo 05
Tiesioginis eteris
 • USD1.2034
 • RUB88.6563
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  31

  Šie pokyčiai vyksta dėl to, kad miesto savivaldybei teko skelbti naują atliekų tvarkymo konkursą

  VILNIUS, rugsėjo 1 — Sputnik. Rugsėjo pirmąją nemažos dalies vilniečių laukia pokyčiai: Verkių ir Fabijoniškių seniūnijose, taip pat šiaurinėse Žirmūnų ir Šnipiškių seniūnijų dalyse rūpintis mišriomis komunalinėmis atliekomis (vietoje UAB "Ecoservice") pradeda kitas vežėjas — UAB "Ekonovus", rašoma Vilniaus atliekų tvarkymo administratoriaus "VASA" pranešime.

  Pastarosios įmonės direktorius Romas Draskinis aiškina, kad šie pokyčiai vyksta dėl to, jog miesto savivaldybei teko skelbti naują atliekų išvežimo konkursą. Prieš tai miestą aptarnavę du operatoriai (iš trijų) nutraukė sutartis motyvuodami tuo, kad nustatyta per maža jų paslaugų kaina. 

  Kaip detalizuoja jis, 1-ąją aptarnavimo zoną sudaro Verkių bei Fabijoniškių seniūnijos, taip pat šiaurinės Žirmūnų ir Šnipiškių seniūnijų dalys. Būtent šiose miesto dalyse gyventojai nuo rugsėjo pirmosios matys jau "Ekonovus" darbuotojus bei jų techniką. 

  "Pagrindiniai buvusio atliekų vežėjo įsipareigojimai yra pakeisti sulūžusius konteinerius, paskutinio apvažiavimo metu aptarnauti visas jam priklausančias atliekų surinkimo vietas ir sutvarkyti konteinerių aikšteles 5 metrų atstumu", — sako Draskinis.

  Nors paslaugų perdavimas bus įgyvendintas netrukus, gyventojai neturėtų pajusti nepatogumų. R. Draskinio teigimu, siekiant, kad viskas vyktų sklandžiai, buvo numatytas laikas, per kurį operatorius pasiruošė darbui minėtoje zonoje.

  Dėl papildomų atliekų išvežimų ir visais kitais klausimais rekomenduojama kreiptis į "Ekonovus" klientų aptarnavimo centrą telefonu 85 2700 402.

  Šiukšlės ES šalyse
  © Sputnik
  Šiukšlės ES šalyse

  Dar šia tema

  Komunalinių atliekų vežėjai nori stabdyti paslaugų teikimo sutartį
  Maisto atliekų rūšiavimui abejingoms savivaldybėms gresia baudos
  Aplinkos ministerija pristatys dar vieną iniciatyvą kurti visuomenę be atliekų
  Pritarta siūlymui atliekų tvarkymo būdą pažymėti ant pakuočių
  Tegai:
  atliekų tvarkymas, savivaldybė

  Svarbiausios temos