17:36 2020 Rugsėjo 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.1634
 • RUB90.4050
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  16

  Buvo nuspręsta atsisakyti mažiau populiarių paslaugų ir įvesti naujų bei pakoreguoti kainas

  VILNIUS, rugsėjo 3 — Sputnik. Vilniaus miesto taryba patvirtino kai kurių paslaugų Fabijoniškių baseine kainų pasikeitimą, rašoma pranešime spaudai.

  Buvo nuspręsta atsisakyti mažiau populiarių paslaugų ir įvesti į programą naujų pageidaujamų paslaugų ir pakoreguoti kainas, kad šios būtų konkurencingesnės. Mėnesio narystė atpigo trečdaliu, o vienkartinis apsilankymas dabar pigesnis net 37 proc.

  Vilniaus mero pavaduotojas Valdas Benkunskas pažymėjo, kad kainų mažinimas leis užsiimti plaukimu tiems sostinės gyventojams, kuriems kainos buvo per dideles.

  Viena didžiausių naujovių Fabijoniškių baseino kainoraštyje — patogesnė narystė. Nuo šiol klientai galės rinktis: metinę, mėnesio, neribotą arba vidudienio narystę. Buvusių trijų ir šešių mėnesių narysčių nebelieka.

  Be to, perkant bet kurią narystę, bus galima lankytis ir baseine, ir sporto salėje.

  Labiausiai atpigo mėnesio narystė — vietoje 115 Eur, dabar tik 79 Eur. Taip pat atpigo ir vienkartiniai apsilankymai — nuo šiol kainuos 12 Eur, vietoje 19 Eur. Labai nežymiai kilo metų laikotarpio narystės kaina — metinė narystė dabar kainuos 34 Eur per mėnesį (3,25 Eur/mėn. brangiau).

  Nauja patogi paslauga — neribota narystė, kurią panorėjus galima nutraukti, įspėjus apie tai prieš 60 kalendorinių dienų. Turintys neribotą narystę mokės mažiau, nei tie, kurie renkasi vienkartinius apsilankymus.

  Dar viena naujovė — vidudienio laiko narystė. Baseine galima lankytis nuo 10 val. iki 15 val. kiekvieną savaitės dieną. Tokios narystės kaina — 24 eurai per mėnesį ir ji mažesnė nei perkant visos dienos narystę.

  Nemokamai mankštas baseine senjorai galės lankyti antradieniais ir ketvirtadieniais ir toliau visus metus.

  20 proc. nuolaidos taikomos moksleiviams ir studentams, pensininkams ir neįgaliesiems. Organizacijoms, įstaigoms, įmonėms ir žmonių grupėms nuo 5 asmenų — 15 proc. nuolaida. Fabijoniškių baseinas taip pat gali taikyti vienkartines akcijas, nuolaidas nuo 10 iki 60 proc.

  Naujas kainynas įsigalios nuo spalio 1 dienos.

  Fabijoniškių baseinas buvo atidarytas prieš Naujuosius metus, ir jau 2019-ųjų sausį sostinės gyventojai galėjo naudotis paslaugomis. Daugelis miestiečių pažymėjo, kad kainos yra labai aukštos.

  Dar šia tema

  Vilniaus savivaldybė parodė Fabijoniškių baseino statybą
  Plaukiame į Naujuosius metus: Fabijoniškių baseino atidarymo akimirkos
  Vilniaus savivaldybė gavo baudą už Fabijoniškių baseiną
  Tegai:
  baseinas, Vilnius

  Svarbiausios temos