20:38 2019 Gruodžio 12
Tiesioginis eteris
 • USD1.1137
 • RUB70.0885
  Remonto darbai Vilniuje, archyvinė nuotrauka

  Vilniuje numatoma suremontuoti daugiau kaip 300 daugiabučių kiemų

  © Sputnik/ Владислав Адамовский.
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  10

  Daugiabučių kiemų remonto darbams savivaldybė skyrė 2 mln. eurų

  VILNIUS, rugsėjo 4 — Sputnik. Sostinės savivaldybė kiekvieną rugsėjį gatvių remonto darbus susiplanuoja taip, kad šie nekliudytų ir taip intensyviam eismui, rašoma Vilniaus savivaldybės pranešime.

  Nuo pirmų rugsėjo dienų remonto darbai iš gatvių perkelti į daugiabučių gyvenamųjų namų kiemus — šiemet bus sutvarkyta daugiau kaip 300 įvažiavimų. Iki šiol jau suremontuota daugiau nei pusė — apie 160 vilniečių kiemų Lazdynų, Viršuliškių, Justiniškių, Pašilaičių, Fabijoniškių, Žirmūnų, Antakalnio, Senamiesčio seniūnijose, o per rugsėjį bus atnaujinti likusieji daugiabučių namų kiemai Šeškinės, Antakalnio, Grigiškių, Naujosios Vilnios, Užupio, Žvėryno ir kitose seniūnijose. Kiemuose tvarkomos duobės, pagal poreikį keičiami kelio bortai, nuotekų šuliniai ir pan. Kiemų remonto darbams savivaldybė skyrė 2 mln. eurų.

  Naktimis ir savaitgaliais Vilniuje remontuojama beveik kilometro ilgio Ukmergės gatvės atkarpa nuo Šeškinės iki Ozo viaduko: bus paklota nauja asfalto danga, pakeisti kelio bortai, suremontuota viešojo transporto stotelė ir atnaujintas ženklinimas. Viešajam transportui skirta A juosta nuo bendro automobilių srauto bus atskirta guminiais borteliais, tad pasirinkę autobusus šia gatve keliaus greičiau ir patogiau. Ukmergės gatvės remontui sostinės savivaldybė skyrė daugiau nei 200 tūkst. eurų.

  Šiuo metu jau šalinimas susidėvėjęs gatvės asfaltas, o artimiausiu metu bus klojama nauja asfalto danga, keičiami kelio bortai.

  Gatvės tvarkymo metu leistinas greitis — 40 km/h, įrengti įspėjamieji ir draudžiamieji kelio ženklai, nukreipiamosios gairės.

  Dar šia tema

  Vilnius išleido Ąžuolyno gatvės rekonstrukcijai daugiau nei 920 tūkst. eurų
  Lietuvoje papasakota apie nederintų žemės kasimo darbų padarytą žalą
  Sostinės Savanorių prospekte įrengtas naujas modernus LED apšvietimas
  Tegai:
  remontas, daugiabučių kiemai

  Svarbiausios temos