18:31 2021 Kovo 01
Tiesioginis eteris
 • USD1.2053
 • RUB89.3155
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  28

  Pagal gautą išankstinę VSAT pareigūno informaciją, nuspręsta automobilį patikrinti mobiliąja rentgeno kontrolės sistema, po ko paaiškėjo, kad automobilyje buvo įrengtos slėptuvės kontrabandai gabenti

  VILNIUS, rugsėjo 5 — Sputnik. Baltarusis, į Lietuvą automobilio slėptuvėse bandęs įvežti daugiau kaip 2 tūkst. pakelių cigarečių, buvo sulaikytas Šumsko pasienio kontrolės punkte, praneša VSAT spaudos tarnyba.

  Контрабандные сигареты в автомобиле
  Baltarusis automobilio slėptuvėse bandė įvežti daugiau kaip 2 tūkst. pakelių cigarečių

  Trečiadienio naktį į Lietuvą per Šumsko punktą vykusį "Alfa Romeo" automobilį patikrino VSAT Vilniaus pasienio rinktinės Kenos pasienio užkardos pasieniečiai ir muitininkai.

  Transporto priemonę, registruotą Baltarusijoje, vairavo 25 metų vyras.

  Automobilį patikrinti mobiliąją rentgeno kontrolės sistema nuspręsta pagal gautą išankstinę VSAT pareigūno informaciją. "Alfa Romeo" automobilyje buvo rastos sumaniai įrengtos slėptuvės kontrabandai gabenti. Muitininkai ir pasieniečiai iš automobilio salone, tarp sėdynių ir dujų balione įrengtų slėptuvių ištraukė "LM Blue" ir "King blue" 2330 pakelių cigarečių be akcizo ženklų. Su Lietuvoje privalomais sumokėti mokesčiais šio krovinio vertė — daugiau kaip 7 tūkst. eurų.

  Контрабандные сигареты
  Tokio krovinio vertė, įskaičiavus Lietuvoje privalomus sumokėti mokesčius, yra daugiau kaip 7 tūkst. eurų

  Automobilį vairavęs vyras, transporto priemonė ir neteisėtai gabenti tabako gaminiai parduoti muitinės pareigūnams, jie toliau tiria šį įvykį.

  Dar šia tema

  Baltarusis neteisėtai gabeno prieglobsčio Lietuvoje paprašiusius rusus
  Sustabdytame mikroautobuse pasieniečiai aptiko vogtą motociklą
  Du marijampoliečiai įkliuvo su 13 tūkst. pakelių kontrabandinių cigarečių
  Tegai:
  kontrabanda, Lietuva, baltarusis

  Svarbiausios temos