09:09 2020 Liepos 12
Tiesioginis eteris
 • USD1.1276
 • RUB80.2104
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  50

  VSAT rekomenduoja vykstantiems į Kaliningrado sritį ar iš jos asmenims iš anksto planuoti kelionių laiką ir, esant galimybei, rinktis kitus maršrutus

  VILNIUS, rugsėjo 6 — Sputnik. Dėl Kaliningrado srityje planuojamų vykdyti elektros tinklų priežiūros darbų bus laikinai sustabdytas eismas keturiuose kontrolės punktuose pasienyje su Lietuva, rašoma VSAT pranešime.

  Transporto priemonių ir asmenų vykimo ribojimai dėl planinio elektros įrenginių aptarnavimo bus taikomi skirtingomis rugsėjo dienomis ir visais atvejais galios nuo 10:00 iki 14:00 valandos Lietuvos laiku.

  Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) duomenimis, Lietuvos ir Rusijos pasienyje veikiančiame Kybartų – Černyševskoje kontrolės punkte eismas dėl elektros tinklų priežiūros darbų bus stabdomas rugsėjo 9 dieną, nuo 10:00 iki 14:0 valandos.

  Tokiomis pat valandomis rugsėjo 12 dieną laikinai neveiks pasienio kontrolės punktas Ramoniškiai – Pogranyčnyj.

  Rugsėjo 13 dieną keturias valandas žmonių ir transporto priemonių patikrinimai nebus vykdomi Panemunės – Sovetsko kontrolės punkte, o rugsėjo 18 dieną — punkte Nida – Morskoje.

  Kaliningrado srityje esančiuose punktuose tokie techniniai elektros tinklų ir linijų priežiūros darbai yra atliekami kasmet.

  VSAT rekomenduoja vykstantiems į Kaliningrado sritį ar iš jos asmenims iš anksto planuoti kelionių laiką ir, esant galimybei, rinktis kitus maršrutus.

  Tegai:
  kelionės, Kaliningrado sritis, Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT)

  Svarbiausios temos