00:15 2019 Rugsėjo 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.1067
 • RUB70.6938
  Lietuvos paštas, archyvinė nuotrauka

  Kauno paštams modernizuoti bus skirta daugiau nei pusė milijono eurų

  © Photo: facebook / Lietuvos paštas
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Kaunas — antroji Lietuvos sostinė (217)
  5 0 0

  "Miegamuosiuose" Kauno mikrorajonuose numatyta 610 tūkst. eurų suma šiuolaikiškiems pašto skyriams įrengti

  VILNIUS, rugsėjo 10 — Sputnik. Lietuvos paštas į savo tinklo atnaujinimą Kaune iki šių metų pabaigos investuos 610 tūkst. eurų, rašoma bendrovės pranešime.

  Tokia suma numatyta skirti "miegamuosiuose" mikrorajonuose šiuolaikiškiems pašto skyriams įrengti.

  Pasak sako Lietuvos pašto generalinės direktorės Astos Sungailienės, pasaulinė pašto rinka — labai dinamiška, reaguojanti į kasmet kintančius vartotojų įpročius ir poreikius, tad pašto operatoriai privalo prie jų prisitaikyti.

  Anot jos, sparčiai didėjant daiktų siuntimo apimtims, keičiasi pašto paslaugų teikimo organizavimo principai ir pobūdis, o tuo pačiu ir reikalavimai pašto patalpų išplanavimui, jų saugumui, klientų aptarnavimo įrangai ir potyriams bei darbuotojų darbo sąlygoms.

  Įvertinus šiuos pokyčius ir naują tendenciją, kad miestuose gyventojai noriai kuriasi toliau nuo centro, modernius, kompaktiškus pašto skyrius planuojama įrengti ten, kur yra didžiausia mūsų klientų koncentracija — taip vadinamuose "miegamuosiuose rajonuose".

  "Dideles, sunkiai pašto reikmėms pritaikomas patalpas keičiame mažesnėmis, tačiau įrengtas šiuolaikiškai ir ten, kur mūsų klientui yra patogiausia — prie jo namų", — sako Lietuvos pašto generalinė direktorė.

  Pasak jos, pašto patalpoms Kaune modernizuoti ir įrengti iki šių metų pabaigos skirta daugiau nei 0,6 mln. Eur — už juos šiame mieste bus atidaryti 5 naujos koncepcijos Lietuvos pašto skyriai.

  Akcinė bendrovė Lietuvos paštas turi plačiausią ir tankiausią pašto paslaugų teikimo vietų tinklą šalyje. Lietuvos paštas teikia pašto, logistikos ir finansinio tarpininkavimo paslaugas.

  Temos:
  Kaunas — antroji Lietuvos sostinė (217)

  Dar šia tema

  Pensijas Kauno ir Vilniaus senjorams pristatys Lietuvos paštas
  Lietuvos paštas statys naują Vilniaus logistikos centrą
  Tegai:
  paštas, Kaunas

  Svarbiausios temos