05:19 2020 Rugsėjo 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.1634
 • RUB90.4050
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  33

  Pasak tinklo vadovybės, tai padės optimizuoti kasdienį darbo procesą ir išvengti painiavos su kainų etiketėmis

  VILNIUS, rugsėjo 11 — Sputnik. Prekybos tinklas "IKI" atidarė pirmąją parduotuvę, kurioje įprastus popierinius kainolapius visuose skyriuose pakeis elektroninės kainų etiketės, rašoma prekybos tinklo pranešime.

  Šiai technologijai įgyvendinti skirta apie 130 tūkst. eurų. 

  Prekybos tinklo "IKI" valdymo direktorės Linos Muižienės teigimu, sprendimas elektronines kainų etiketes diegti visoje parduotuvėje, o ne tik tam tikruose jos skyriuose, buvo priimtas norint maksimaliai išnaudoti technologinius pranašumus ir suefektyvinti kasdienius procesus.  

  "Taip pat tai leis išvengti žmogiškojo faktoriaus ir maksimaliai užtikrinti kainų lentynose tikslumą, efektyviau valdyti prekių atsargas visoje prekybos salėje", — sako Lina Muižienė.

  Pasak jos, prekybos tinklas siekia, kad visos parduotuvės Lietuvoje būtų modernios, šiuolaikiškos ir atitiktų pirkėjų poreikius, todėl vadovaujamasi tarptautinio prekybos tinklo "REWE Group" pavyzdžiu, kurio parduotuvės Europoje jau kurį laiką sėkmingai naudoja suskaitmenintų prekių etikečių sistemą.  

  Kol kas kainų etiketės suskaitmenintos tik Vilniuje, Mindaugo g. 25, esančioje "IKI" parduotuvėje, tačiau ateityje, įvertinus jų efektyvumą, planuojama, jog šis sprendimas pamažu atsiras ir kitose prekybos tinklui priklausančiose parduotuvėse.

  Dar šia tema

  Ekspertas paaiškino, kaip viešbučiuose sudaromos "viskas įskaičiuota" kainos
  ES įvardijo šalis, kuriose prekiaujama brangiausiu ir pigiausiu alkoholiu
  Ištirtos maisto produktų kainos: rugsėjį — didžiulis kainų šuolis
  Tegai:
  darbas, kainos

  Svarbiausios temos