03:39 2020 Rugsėjo 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.1692
 • RUB89.7875
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  31

  Sulaikomi vaikinai pareigūnams priešinosi, bandė sprukti, tačiau visi trys galiausiai atsidūrė areštinėje

  VILNIUS, rugsėjo 11 — Sputnik. Vakar vidurnaktį Kuršėnuose sulaikyti trys neblaivūs stovinčius automobilius spardę jaunuoliai, rašoma Lietuvos policijos pranešime.

  Šiame Žemaitijos mieste gyvenanti Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato vyriausioji tyrėja vidurnaktį išgirdo netoli jos gyvenamo daugiabučio namo sklindančius riksmus, triukšmą, šuns lojimą. 

  Netrukus pareigūnė pamatė viesulu pralekiančius ir automobilius spardančius tris jaunuolius. Telefonu paskambinusi kolegoms, ji nedelsdama puolė paskui juos.

  Netrukus atvykęs patrulių ekipažas prisijungė prie pareigūnės ir mikrorajone pradėjo chuliganų paiešką. Greit trijulė buvo sulaikyta.

  Du 17-mečiai ir vienas 20-metis buvo neblaivūs. Du iš jų — vidutinio girtumo (1,74 prom. ir 1,73 prom.), vienas — lengvo (1,44 prom.).

  Su kyšiu įkliuvę pasieniečiai turės sumokėti tūkstantines baudas >>

  Be to, paimti mėginiai jaunuolių apsvaigimui nuo narkotikų nustatyti. Sulaikomi vaikinai pareigūnams priešinosi, bandė sprukti, tačiau visi trys galiausiai atsidūrė areštinėje. Šie kuršėniškiai policijos pareigūnams žinomi: 20-metis yra teistas už fizinio skausmo sukėlimą ir automobilio vairavimą esant neblaiviam.

  Sulaikytiesiems pareikšti įtarimai dėl viešosios tvarkos pažeidimo, tačiau savo kaltės jie nepripažįsta. Pirminiais duomenimis, girti vaikinai suniokojo apie 10 automobilių. Nukentėjusiųjų ratas tikslinamas.

  Tegai:
  areštinė

  Svarbiausios temos