19:10 2020 Spalio 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.1852
 • RUB91.4095
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  41

  Keistą radinį autobuse aptiko vairuotojas, kuris ir kreipėsi į policijos pareigūnus

  VILNIUS, rugsėjo 12 — Sputnik. Trečiadienį Klaipėdos policija gavo pranešimą iš maršrutinio autobuso vairuotojo. Jis perspėjo, kad tarp keleivių paliktų daiktų rado keistą radinį.

  Duomenys apie incidentą skelbiami Klaipėdos vyriausiojo policijos komisariato suvestinėje.

  Rugsėjo 11 dieną, apie 20:37 gautas autobuso vairuotojo pranešimas, jog Klaipėdoje, Butkų Juzės g. keleiviniu autobusu važiavęs vyras paliko autobuse 2 telefonus ir 2 šaunamuosius ginklus.

  Įvykio vietoje pareigūnai aptiko vyrišką striukę, panaudotą švirkštą, išardytą dujinį pistoletą "IZH 34 M", šaunamajį ginklą "MAUSER-765" ir 19 vnt šovinių, bei vieną šovinio gilzę.

  Vairuotojas nurodė, kad minėtus daiktus paliko autobuso keleivis, kuris į autobusą įlipo apie 18:00 Debreceno stotelėje, Klaipėdos mieste. Minėtas keleivis yra apie 40 metų amžiaus, apie 1,85 m. ūgio. Aplinkybės tikslinamos.

  Anksčiau Šiauliuose buvo rastas galimai prieštankinis granatsvaidis su užtaisu. Dar anksčiau Sputnik Lietuva rašė, kad Vilniaus oro uosto krovinių skyriuje krovinių tikrinimo metu buvo aptiktas granatos "F1" korpusas su galbūt sprogstamosios medžiagos likučiais.

  Tegai:
  šaunamasis ginklas, Klaipėda, policija

  Svarbiausios temos