05:30 2020 Sausio 28
Tiesioginis eteris
 • USD1.1025
 • RUB69.0442
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  13

  Vilnietis jau anksčiau ne kartą buvo teistas už vairavimą apsvaigus, kai alkoholio kiekis kraujyje viršijo 1,5 promilės, už viešosios tvarkos pažeidimą, nesunkų sveikatos sutrikdymą

  VILNIUS, rugsėjo 12 — Sputnik. Vilniaus apylinkės prokuratūros prokurorė prašo teismo 220 metų sostinės gyventojui skirti 6 mėnesių laisvės atėmimo bausmę, uždrausti vairuoti transporto priemones 4 metus ir konfiskuoti vairuoto automobilio vertę atitinkančią pinigų sumą — 3510 eurų, rašoma Prokuratūros pranešime.

  Vilniaus apylinkės prokuratūros prokurorė Rita Sabaitė kreipėsi į teismą, prašydama pagreitinto proceso tvarka išnagrinėti baudžiamąją bylą, kurioje 22 metų vilnietis kaltinamas vairavęs apsvaigęs nuo alkoholio, jam buvo nustatytas daugiau kaip 1,5 promilės neblaivumas.

  Jaunuolis buvo sulaikytas rugsėjo 7 dienos vakarą, kai policijos pareigūnai Vilniuje, tikrindami vairuotojų blaivumą, alkotesteriu jam nustatė 3,38 promilių girtumą. Tikrinant dokumentus paaiškėjo, kad vilnietis niekada nebuvo įgijęs teisės vairuoti bei vengia atlikti teismo jam paskirtą baudžiamojo poveikio priemonę — jam dar 2018 metų rudenį buvo uždrausta vairuoti transporto priemones trejus metus.

  22 metų vaikinas jau anksčiau ne kartą buvo teistas už vairavimą apsvaigus, kai alkoholio kiekis kraujyje viršijo 1,5 promilės, už viešosios tvarkos pažeidimą, nesunkų sveikatos sutrikdymą.

  Kaip alkoholis veikia žmogaus organizmą
  © Sputnik /
  Kaip alkoholis veikia žmogaus organizmą

  Dar šia tema

  Panevėžio rajone prie vairo sučiuptas girtas karys
  Girtas karys vaikų akivaizdoje smurtavo prieš moterį
  Minske sulaikytas girtas dviračių taku važiavusio lietuviško autobuso vairuotojas
  Šakių rajone girtas vairuotojas pasiūlė didelį kyšį pareigūnui
  Tegai:
  viešosios tvarkos pažeidimas, alkoholis

  Svarbiausios temos