16:57 2019 Spalio 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.1173
 • RUB71.1373
  Ruduo Vilniuje, archyvinė nuotrauka

  Vasara pasibaigė: sostinės paplūdimiuose skelbiama maudynių sezono pabaiga

  © Depositphotos
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  13 0 0

  Gelbėtojų dėka Vilniaus miesto paplūdimiuose šią vasarą tragiškų įvykių pavyko išvengti — nenuskendo nė vienas žmogus

  VILNIUS, rugsėjo 16 — Sputnik. Devyniuose sostinės paplūdimiuose oficialiai baigėsi maudynių sezonas, praneša miesto spaudos tarnyba.

  Pranešama, kad gelbėtojų dėka Vilniaus miesto Valakampių I ir II, Žirmūnų, Salotės ir Balsio (Žaliųjų ežerų), Balžio I ir II bei Tapelių I ir II paplūdimiuose šią vasarą tragiškų įvykių pavyko išvengti — nenuskendo nė vienas žmogus.

  Paskaičiuota, kad nuo birželio 1 iki rugsėjo 15 dienos Vilniaus viešuosiuose paplūdimiuose išgelbėti 32 skęstantieji, iš jų 23 vaikai, pirmoji medicininė pagalba suteikta 166 kartus, iš jų vaikams — 85 kartus, neatsargiems poilsiautojams 3 kartus teko kviesti greitosios medicininės pagalbos profesionalus.

  "Šiam vasaros sezonui miestas buvo labai gerai pasirengęs: prie Žaliųjų ežerų buvo pastatyta nauja gelbėjimo stotis, įrengti modernūs gultai ir hamakų parkas, knygų skaitykla po atviru dangum, treniruokliai ir įvairaus sporto aikštelės. Teritorija apsodinta kalnapušėmis, dekoratyviniais augalais, naujai suformuotos poilsio, aktyvaus laisvalaikio, iškylų ir pramogų erdvės", — teigia "Grinda" direktorius Kęstutis Vaicekiūtis.

  Artimiausiu metu Vilniaus miesto savivaldybės įmonės planuose — paplūdimių teritorijų tvarkymas po pasibaigusio vasaros sezono ir pasirengimas 2020 metų paplūdimių infrastruktūros plėtros ir atnaujinimo darbams.

  Maudymosi sezonas prasideda birželio 1 d. ir baigiasi rugsėjo 15 d. Tiek sezono pradžią, tiek pabaigą gali koreguoti savivaldybių institucijos, atsižvelgdamos į besimaudančiųjų skaičių.

  Dar šia tema

  Vilniuje beveik trečdaliu padidės eismas
  Ištirtos maisto produktų kainos: rugsėjį — didžiulis kainų šuolis
  Keičiama limituotos žvejybos tvarka
  Tegai:
  maudymosi sezonas, maudyklos, Vilnius

  Svarbiausios temos