14:26 2019 Lapkričio 19
Tiesioginis eteris
 • USD1.1061
 • RUB70.6242
  Vokietijos karinių jūrų pajėgų povandeninis karo laivas

  Pirmą kartą per 18 metų Vokietijos povandeninis laivas įplauks į Klaipėdos uostą

  © Photo: LIETUVOS RESPUBLIKOS KRAŠTO APSAUGOS MINISTERIJA
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  46 0 0

  Povandeninio laivo vadovybė ir lydinti delegacija su mandagumo vizitu lankysis pas Klaipėdos merą bei Karinių jūrų pajėgų vadovybę, vyks ir kiti oficialūs renginiai

  VILNIUS, rugsėjo 17 — Sputnik. Vokietijos karinių jūrų pajėgų povandeninis karo laivas U-31 įplauks į Klaipėdos jūrų uostą su draugišku vizitu. Apie tai praneša Lietuvos krašto apsaugos ministerijos spaudos tarnyba.

  Laivą lydės kitas Vokietijos karinių jūrų pajėgų laivas FGS "Oste". Abu laivai Klaipėdoje viešės iki rugsėjo 21 dienos. Juos pasitiks Lietuvos karinių jūrų pajėgų patrulinis laivas "Dzūkas".

  "Vokietijos povandeninio laivo U31 apsilankymas Klaipėdos uoste demonstruoja stiprius Lietuvos ir Vokietijos karinių pajėgų ryšius bei tvirtą sąjungininkų vienybę ir solidarumą, bei prisideda prie NATO atgrasymo priemonių stiprinimo regione, ne tik sausumoje, bet ir jūroje", — sako krašto apsaugos viceministras Vytautas Umbrasas.

  Jis pabrėžia, kad Vokietija yra aktyvi ir patikima Lietuvos partnerė ne tik NATO, bet ir tarptautinėse misijose ir operacijose.

  Viešnagės Klaipėdoje metu povandeninio laivo vadovybė ir lydinti delegacija su mandagumo vizitu lankysis pas Klaipėdos miesto merą, Karinių jūrų pajėgų vadovybę. Vyks ir kiti oficialūs renginiai. Vokietijos laivo įgula kartu su Lietuvos karinių jūrų pajėgų kariais lankysis vieni kitų kariniuose laivuose.

  Paskutinį kartą Vokietijos povandeninis laivas Klaipėdoje lankėsi prieš 18 metų.

  Dar šia tema

  Iš Baltijos jūros dugno dingo Vokietijos povandeninė observatorija
  Baltijos jūroje išbandomas naujausias povandeninis laivas "Varšavianka" — video
  Vokietijos reguliuotojas uždraudė "Gazprom" naudoti papildomus "Opal" pajėgumus
  Tegai:
  Klaipėdos uostas, Klaipėda, laivas, Vokietija

  Svarbiausios temos