03:27 2019 Spalio 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.1144
 • RUB71.3066
  Kauno oro uostas, archyvinė nuotrauka

  Kauno oro uoste pareigūnai sulaukė chuliganiškai besielgusį girtą panevėžietį

  © Photo: Facebook / Kaunas Airport
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  11 0 0

  Paaiškėjo, kad iš Alikantės skridęs panevėžietis rusiškais keiksmažodžiais plūdo lėktuvo personalą. Pareigūnai sulaikė viešosios tvarkos pažeidėją, kai orlaivis nusileido Kauno oro uoste

  VILNIUS, rugsėjo 19 — Sputnik. Kauno oro uoste pasieniečiai sulaikė lėktuvu iš Alikantės atvykusį ir chuliganiškai besielgusį Panevėžio gyventoją, praneša Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

  Pranešime žiniasklaidai teigiama, kad neblaivus vyras skrydžio metu necenzūriniais žodžiais plūdo orlaivio įgulą, triukšmavo.

  Trečiadienio vidurdienį Kauno oro uoste gautas pranešimas, jog reisu iš Ispanijos miesto Alikantės atskrendančiame lėktuve yra galimai neblaivus keleivis. Turėta žinių, kad jis kėlė pavojų skrydžio saugumui.

  Vėliau paaiškėjo, kad 41-erių panevėžietis rusiškais keiksmažodžiais plūdo lėktuvo personalą, nevykdė jo reikalavimų, vartojo į orlaivio saloną įsineštus alkoholinius gėrimus.

  Lėktuvui nusileidus Kaune pasieniečiai chuliganą sulaikė ir atvedė į oro uosto pasienio kontrolės punkto patalpas. Čia atvykę policijos pareigūnai Panevėžio gyventojui nustatė 2,63 promilių girtumą.

  Vyras perduotas policininkams, jie toliau aiškinasi įvykio aplinkybes.

  Dar šia tema

  Alytaus rajone prie vairo sučiuptas neblaivus karys
  Sulaikytas girtas vilkiką vairavęs baltarusis — video
  Ankstų šeštadienio rytą prie vairo sulaikytas neblaivus jaunas karys
  Tegai:
  neblaivumas, Kauno oro uostas

  Svarbiausios temos