16:59 2020 Birželio 06
Tiesioginis eteris
 • USD1.1330
 • RUB77.8155
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  20

  Praėjusią savaitę atsikabinęs nuo ekskavatoriaus virvių ant neblaivaus "MT Group" darbuotojo nukrito vamzdis

  VILNIUS, rugsėjo 20 — Sputnik. Po incidento su vamzdžiu, nukritusiu ant "MT Group" darbuotojo, Lietuvos įmonė "Amber Grid" paragino visus rangovus būti atidesnius savo darbuotojams ir jų saugumui, pranešė bendrovės spaudos tarnyba.

  Praėjusį penktadienį rekonstruojant dujotiekį Vilnius – Panevėžys – Ryga ant darbuotojo nukrito vamzdis, kuris atsikabino nuo ekskavatoriaus virvių. Vyras buvo sužeistas, jis paguldytas į ligoninę. Darbuotojo kraujyje rasta 0,84 promilės alkoholio. Įvykį ėmėsi tirti policija ir Valstybinė darbo inspekcija.

  Bendrovė priminė, kad pagal sutartį rangovas įsipareigoja užtikrinti, kad darbo metu darbuotojai nebūtų apsvaigę nuo alkoholio, nėra priklausomi nuo narkotikų, nėra toksiški ar nevartoja psichotropinių medžiagų ir privalo laikytis jų saugos reikalavimų.

  "Amber Grid" technikos direktorius Andrius Dagys pažymėjo, kad įvykis parodė, jog vien sutarties nuostatų nepakanka, kad būtų išvengta nelaimingų atsitikimų. Jis kviečia kasdien tikrinti darbuotojus, ar jie yra pasiruošę dirbti.

  Prieš tai gamtinių dujų transportavimo sistemos "Amber Grid" operatorius užfiksavo 600 dienų be incidentų. Bendrovė priminė, kad būtina laikytis darbuotojų saugos reikalavimų: dėvėti šalmus, mūvėti specialias pirštines, tinkamus darbinius batus ir pavojingose ​​situacijose elgtis pagal instrukcijas.

  Dar šia tema

  "Amber Grid" verslui pradės teikti "žaliųjų" dujų garantijas
  "Amber Grid" išrinko rangovą Lietuvos-Lenkijos dujotiekio jungties statyboms
  "Amber Grid" patvirtino susitarimą dėl Lietuvos-Lenkijos dujotiekio tiesimo
  Tegai:
  saugumas, neblaivumas, nelaimė, Lietuva

  Svarbiausios temos