05:40 2020 Vasario 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.0840
 • RUB70.7943
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  128

  Pernai dauguma miestų šildymo sezoną pradėjo spalio pradžioje, rugsėjo pabaigoje šildymas buvo jungiamas tik vaikų darželiuose ir gydymo įstaigose

  VILNIUS, rugsėjo 23 — Sputnik. Panevėžio mieste nuo antradienio, rugsėjo 24 dienos, pradedamas šildymo sezonas, informuoja Panevėžio miesto savivaldybės spaudos tarnyba.

  Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktoriaus Tomo Juknos įsakymu nuo rugsėjo 24 dienos mieste pradedamas šildymo sezonas, perspėjama pranešime.

  Biudžetinių įstaigų, įmonių ir organizacijų, gyvenamųjų namų ir kitų šilumos vartotojų, turinčių parengties šildymo sezonui aktus, patalpos sušils per 3 dienas. Už šildymo sezono pradžią mieste pasisakė apie 80 proc. švietimo įstaigų.

  Savivaldybė primena, kad daugiabučių namų gyventojai turi teisę pradėti šildymo sezoną savo nuožiūra. Jei norite šildytis vėliau, šiam sprendimui turi pritarti daugiau kaip pusė gyventojų.

  Be to, daugelio miesto daugiabučių šilumos punktai yra modernizuoti. T. y. oro temperatūrai pasiekus apie 10 laipsnių šilumos, jie išsijungia automatiškai.

  Žiniasklaidos duomenimis, kiti miestai kol kas nepraneša apie šildymo sezono pradžią.

  Tegai:
  šildymo sezonas, Panevėžys, šildymas

  Svarbiausios temos