01:46 2020 Rugpjūčio 06
Tiesioginis eteris
 • USD1.1854
 • RUB86.3692
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  51

  Asmenys sulaikyti, kilus įtarimams dėl neteisėto disponavimo labai dideliu narkotinių ir psichotropinių medžiagų kiekiu ir jų platinimu

  VILNIUS, rugsėjo 23 — Sputnik. Vilniuje sulaikyti asmenys, priskiriami organizuotoms nusikalstamoms struktūroms, informuoja Vilniaus policijos spaudos tarnyba.

  Rugsėjo 13 dieną po atlikto ilgalaikio tyrimo Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai, įtarę neteisėtu disponavimu labai dideliu narkotinių ir psichotropinių medžiagų kiekiu ir jų platinimu, sulaikė keturis asmenis, priskiriamus Vilniaus apskrityje veikiančioms organizuotoms nusikalstamoms struktūroms.

  Оружие преступников
  Pas šiuos asmenis taip pat rasti ir paimti 4 šaunamieji ginklai, šaudmenys

  Atlikus kratas įtariamųjų gyvenamose vietose, automobiliuose, taip pat slėptuvėse bei kitose vietose, rasta ir iš nelegalios apyvartos paimta daugiau nei 1 kilogramas, kaip įtariama, psichotropinės medžiagos — amfetamino.

  Pas šiuos asmenis taip pat rasti ir paimti 4 šaunamieji ginklai, šaudmenys. Dviem įtariamiesiems teismas skyrė griežčiausias kardomąsias priemones — suėmimus, kitiems paskirtos švelnesnės kardomosios priemonės. Manoma, kad sulaikytinų asmenų gali būti ir daugiau.

  Наркотики, изъятые у преступников
  Rasta ir iš nelegalios apyvartos paimta daugiau nei 1 kilogramas, kaip įtariama, psichotropinės medžiagos — amfetamino

  Visi keturi įtariamieji anksčiau teisti už įvairius nusikaltimus. Nors šiuo metu Vilniaus apygardos teisme vyksta vieno iš suimtųjų teisminis nagrinėjimas dėl narkotinių medžiagų platinimo labai dideliais kiekiais, jis iki sulaikymo ir toliau užsiiminėjo neteisėtu narkotinių medžiagų platinimo "verslu".

  Оружие преступников
  Visi keturi įtariamieji ankščiau teisti už įvairius nusikaltimus

  Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti arba neteisėto disponavimo labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu ir neteisėto disponavimo šaunamaisiais ginklais, šaudmenimis, sprogmenimis ar sprogstamosiomis medžiagomis.

  Lietuvoje už neteisėtą labai didelio kiekio narkotinių ar psichotropinių medžiagų disponavimą ir platinimą numatyta laisvės atėmimo bausmė nuo 10 iki 15 metų.

  Tegai:
  narkotikai, policija, Vilnius

  Svarbiausios temos