05:09 2021 Sausio 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.2158
 • RUB89.6369
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Kontrabanda, dokumentų klastojimas ir kiti įvykiai Lietuvos pasienyje (376)
  24

  Penktadienį VSAT Pagėgių pasienio rinktinės Kriminalinės žvalgybos ir Specialiosios paskirties skyrių pareigūnai surengė operaciją garažų masyve Kaune — gauta žinių, kad viename garaže gali būti slepiamos neteisėtos prekės

  VILNIUS, rugsėjo 23 — Sputnik. Pasieniečiai Kaune aptiko daugiau kaip 6 tūkst. pakelių kontrabandinių cigarečių bei beveik pustrečio šimto litrų nelegalaus alkoholio, praneša Valstybės sienos apsaugos tarnyba.

  Penktadienį Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Pagėgių pasienio rinktinės Kriminalinės žvalgybos ir Specialiosios paskirties skyrių pareigūnai surengė operaciją garažų masyve Kaune. Gauta žinių, kad viename garaže gali būti slepiamos neteisėtos prekės.

  Iš pradžių VSAT pareigūnai pastebėjo tris vyrus, garaže kraunančius kartonines dėžes su buteliais. Kaip vėliau paaiškėjo, juose buvo skaidrios spalvos skystis, skleidžiantis alkoholio kvapą. Visi buteliai paženklinti etiketėmis "Smirnoff" be akcizo ženklų. Iš viso garaže pasieniečiai rado 216 litro talpos butelių ir sulaikė 22-ejų bei du 47-erių Kauno ir jo rajono gyventojus.  

  Tą pačią dieną Pagėgių pasienio rinktinės pareigūnai atliko kratą vienam sulaikytųjų, 47-erių Kauno rajono gyventojui, priklausančiose gyvenamosiose patalpose. Čia rasta dar 18 litrų tokio pat alkoholio su etiketėmis "Smirnoff" bei 6380 įvairių rūšių cigarečių pakelių su baltarusiškais akcizo ženklais ir be jų.

  Dėl neteisėto naminių stiprių alkoholinių gėrimų, nedenatūruoto ar denatūruoto etilo alkoholio, jų skiedinių (mišinių) laikymo, gabenimo ar realizavimo ir dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis VSAT Pagėgių pasienio rinktinėje pradėtas ikiteisminis tyrimas.

  Sulaikytuosius pasieniečiai buvo uždarę į areštinę. Po apklausų jie paleisti skyrus kardomąją priemonę — rašytinį pasižadėjimą neišvykti.

  Temos:
  Kontrabanda, dokumentų klastojimas ir kiti įvykiai Lietuvos pasienyje (376)

  Dar šia tema

  Lietuvos pasieniečiai sugavo savo kolegą su kontrabandą
  Lietuvos muitinė vis dažniau susiduria su ypač įžūliais kontrabandos gabenimo atvejais
  Šešėlinis mėsos verslas Kaune: antisanitarinės sąlygos, ginklas ir kontrabanda
  FNTT: televizorių prekeiviai galimai nuslėpė apie 200 tūkst eurų mokesčių
  Tegai:
  prekės, Kaunas, Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT)

  Svarbiausios temos