13:00 2020 Rugpjūčio 15
Tiesioginis eteris
 • USD1.1813
 • RUB86.5850
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Eismo pakeitimai Vilniuje (82)
  11

  Eismas ir viešojo transporto eismo organizavimas šioje Vilniaus gatvėje keisis spalio 2-3 dienomis dėl šilumos tinklų modernizavimo darbų

  VILNIUS, spalio 1 — Sputnik. Vilniuje, Radvilaitės gatvėje, nuo spalio 2 dienos 23:30 iki spalio 3 dienos 6:30 bus draudžiamas transporto eismas dėl bendrovės "Vilniaus šilumos tinklai" įgyvendinamų magistralinių tinklų modernizavimo darbų, praneša SĮ "Susisiekimo paslaugos".

  Dėl šių ribojimų spalio 3 dieną iki 6:30 keisis ir 10, 11, 33 ir 89 autobusų maršrutų trasos.

  Схема движения общественного транспорта
  © Photo : Vilniustransport
  Laikinių eismo organizavimo paketimų Vilniuje schema

  10 maršruto autobusai į Markučius nuo Žaliojo tilto važiuos Vilniaus, Jogailos, Pylimo, Bazilijonų, M. Daukšos, Žiupronių, Subačiaus gatvėmis, toliau — įprasta trasa.

  Važiuodami pakeista trasa autobusai nestos stotelėse — Karaliaus Mindaugo tiltas, Arkikatedra, Bernardinų sodas, Dailės akademijos ir Užupio. Atgal autobusai važiuos tokia pačia trasa.

  Važiuodami pakeista trasa 10 maršruto autobusai papildomai stos stotelėse Vinco Kudirkos aikštė, Jogailos, Centro poliklinika, Reformatų, Trakų, Vingriai, Rūdninkų, Bazilijonų, Aušros vartai ir Misionierių.

  10 maršruto autobusai į Markučius
  © Photo : Vilniustransport
  10 maršruto autobusų eismo pakeitimų schema

  11 maršruto autobusai iš Žvėryno iki Pamėnkalnio–Pylimo–Jogailos gatvių sankryžos važiuos įprasta trasa, toliau suks į Pylimo gatvę ir važiuos Bazilijonų, M. Daukšos, Žiupronių, Subačiaus, Maironio gatvėmis. Iš pastarosios gatvės suks į Užupio gatvę ir važiuos įprasta trasa.

  Važiuodami pakeista trasa autobusai nestos Jogailos, Vinco Kudirkos aikštė, Karaliaus Mindaugo tiltas, Arkikatedra, Bernardinų sodas bei Dailės akademijos stotelėse.

  Kursuodami šiuo maršrutu autobusai papildomai stos stotelėse Centro poliklinika, Reformatų, Trakų, Vingriai, Rūdninkų, Bazilijonų, Aušros vartai ir Misionierių. Atgal autobusai grįš įprasta trasa.

  11 maršruto autobusai iš Žvėryno iki Pamėnkalnio–Pylimo–Jogailos gatvių
  © Photo : Vilniustransport
  11 maršruto autobusų eismo pakeitimų schema

  33 maršruto autobusai iš Šiaurės miestelio iki Karaliaus Mindaugo tilto kursuos įprasta trasa, toliau suks į T. Kosciuškos gatvę ir važiuos Olandų bei Drujos gatvėmis, o įsukę į Sukilėlių gatvę grįš į įprastą trasą. Tokia pačia trasa autobusai grįš į Šiaurės miestelį.

  Pakeitus trasą minėto maršruto autobusai nestos stotelėse Arkikatedra, Bernardinų sodas, Dailės akademija, Užupio ir Subačiaus.

  Kursuodami šia trasa 33 maršruto autobusai papildomai stos stotelėse Karaliaus Mindaugo tiltas (link Kalnų parko), Kalnų parkas, Šv. Petro ir Povilo bažnyčia, Vasaros, Krivių, Filaretų, Polocko ir Drujos.

  33 maršruto autobusai iš Šiaurės miestelio iki Karaliaus Mindaugo tilto kursuos įprasta trasa
  © Photo : Vilniustransport
  33 maršruto autobusų eismo pakeitimų schema

  89 maršruto autobusai iš Nepriklausomybės aikštės iki Karaliaus Mindaugo tilto kursuos įprasta trasa, toliau suks į T. Kosciuškos gatvę ir važiuos Olandų bei Drujos gatvėmis, o įsukę į Sukilėlių gatvę grįš į įprastą trasą. Tokia pačia trasa autobusai važiuos ir atgal.

  Pakeitus trasą minėto maršruto autobusai nestos stotelėse Arkikatedra, Bernardinų sodas, Dailės akademija, Užupio ir Subačiaus.

  Kursuodami šia trasa 89 maršruto autobusai papildomai stos stotelėse Karaliaus Mindaugo tiltas (link Kalnų parko), Kalnų parkas, Šv. Petro ir Povilo bažnyčia, Vasaros, Krivių, Filaretų, Polocko ir Drujos.

  89 maršruto autobusai iš Nepriklausomybės aikštės iki Karaliaus Mindaugo tilto
  © Photo : Vilniustransport
  89 maršruto autobusų eismo pakeitimų schema

  Su pakeistomis viešojo transporto maršrutų trasomis ir eismo tvarkaraščiais nuo rugsėjo 30 dienos galima susipažinti įmonės "Susisiekimo paslaugos" interneto tinklalapyje, mobiliojoje programėlėje (m.stops.lt). Specialūs informaciniai pranešimai apie viešojo transporto darbo organizavimo pakeitimus taip pat bus skelbiami pačiuose autobusuose, troleibusuose, o bendroji informacija apie trasų pakeitimus skelbiama viešojo transporto švieslentėse.

  Temos:
  Eismo pakeitimai Vilniuje (82)

  Dar šia tema

  Vilniuje — pirmieji elektriniai autobusai
  Kaunas įsigijo 30 mažųjų autobusų
  Nuo savaitgalio vėl keičiami Vilniaus viešojo transporto eismo tvarkaraščiai
  Tegai:
  eismo apribojimas, Vilnius

  Svarbiausios temos