09:35 2020 Balandžio 03
Tiesioginis eteris
 • USD1.0906
 • RUB85.8405
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  43

  Į egzaminą kviečiami registruotis ir dalyvauti visi Lietuvos žmonės, mylintys savo šalį ir norintys dar geriau išmanyti pagrindinį Lietuvos įstatymą — Konstituciją

  VILNIUS, spalio 1 — Sputnik. Vilniuje vyks Lietuvos Respublikos Konstitucijos egzaminas — jau 13-ąjį kartą vykstanti visuotinė teisinių žinių patikrinimo akcija.

  Egzaminą organizuojanti LR Teisingumo ministerija kartu su egzamino globėju — Lietuvos Respublikos Prezidentu Gitanu Nausėda — kviečia visus šalies gyventojus pasitikrinti Konstitucijos žinias.

  Į egzaminą kviečiami registruotis ir dalyvauti visi Lietuvos žmonės, mylintys savo šalį ir norintys dar geriau išmanyti pagrindinį Lietuvos įstatymą — Konstituciją.

  Egzaminas vyks dviem etapais: I-as etapas 2019 metų spalio 3 d., 12:00 Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Tarybos posėdžių salėje.

  Į antrą etapą pateks geriausiai pirmame etape pasirodę dalyviai. Jie bus individualiai informuoti apie antro egzamino etapo laiką ir vietą.

  Nugalėtojų apdovanojimų ceremonija numatoma spalio 25 dieną 13:00 Prezidentūroje.

  Norintieji laikyti egzaminą savivaldybėse iki spalio 2 d. kviečiami registruotis pateiktoje nuorodoje: https://forms.gle/wRZKehnEh8kxanBp9

  Su egzamino taisyklėmis galima susipažinti čia: http://konstitucijosegzaminas.lt/.

  Lietuvos Konstitucijos diena
  © Sputnik /
  Lietuvos Konstitucijos diena
  Tegai:
  Lietuva, egzaminas

  Svarbiausios temos