18:30 2020 Rugpjūčio 08
Tiesioginis eteris
 • USD1.1817
 • RUB86.9753
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  31

  Tikimasi, kad žymiai sumažėjusios siuntimo kainos paskatins automobilių savininkus dar aktyviau rinktis elektronines paslaugas

  VILNIUS, spalio 9 — Sputnik. Daugiau nei dvigubai mažėja automobilio registracijos liudijimo ir numerio ženklų pristatymo kaina į namus, rašoma "Regitros" pranešime.

  Be to, klientų patogumui nuo šiol jie galės būti pristatyti ir į siuntų savitarnos terminalus.

  Registracijos liudijimo ir numerio ženklų pristatymo kaina per kurjerį nuo šiol sieks 3,40 Eur. Į siuntų savitarnos terminalus už 2,70 Eur galės būti pristatyti ir numerio ženklai bei registracijos liudijimas – šia paslauga galės pasinaudoti tie, kurie registruos Lietuvoje eksploatuotą automobilį internetu.

  Pasak "Regitros" atstovo, tikimasi, kad žymiai sumažėjusios siuntimo kainos paskatins automobilių savininkus dar aktyviau rinktis elektronines paslaugas.

  "Siekiame taupyti savo klientų laiką ir norime, kad vairuotojai daugelį mūsų paslaugų galėtų gauti tiesiog nuotoliniu būdu. Pavyzdžiui: šiandien internetu galima užsisakyti naujus numerio ženklus, įregistruoti automobilį, užsisakyti registracijos liudijimą vietoj prarasto ir kt. Taigi, atlikus tam tikrą paslaugą internetu ir užsisakius pristatymo paslaugą, fiziškai vykti į "Regitros" padalinį daugeliu atvejų tampa nebūtina", – sako įmonės transporto priemonių registracijos ekspertas Darius Jurgutis.

  "Regitra" atnaujino ir Lietuvoje registruoto automobilio įregistravimo paslaugą internetu. Nuo šiol, įsigijus automobilį, jį savo vardu įregistruoti nuotoliniu būdu bus greičiau ir paprasčiau, kadangi iš 38 buvusių žingsnių reikės atlikti tik 16. Įregistruoti Lietuvoje jau prieš tai registruotą automobilį galima eKETRIS sistemoje.

  Dar šia tema

  "Regitra" siūlo užsisakyti naujus numerių ženklų derinius
  Regitra: pirkimo–pardavimo sutartyje svarbu nurodyti tikrą automobilio kainą
  "Regitra" į savitarnos terminalus pristato lenteles vežamiems dviračiams žymėti
  Tegai:
  elektroninės paslaugos, kaina

  Svarbiausios temos