18:23 2019 Spalio 14
Tiesioginis eteris
 • USD1.1031
 • RUB70.8543
  Lėktuvas, archyvinė nuotrauka

  Keičiasi eismo tvarka ant Vilniaus oro uosto keleivių išleidimo panduso

  © Depositphotos/ Arek
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  9 0 0

  Ant panduso išvykimo terminalo link įrengus ženklinimą, automobiliai galės sustoti ir išleisti keleivius tik dešiniojoje panduso pusėje, kairioji bus skirta tik pravažiavimui toliau arba išvažiavimui iš "Kiss and Fly" zonos

  VILNIUS, spalio 10 — Sputnik. Vilniaus oro uoste artimiausiu metu bus baigtas vienas iš paskutinių "Kiss and Fly" zonos paruošimo etapų, kurio metu ant keleivių išleidimo panduso (išvykimo terminalo link) bus atliekamas horizontalus ir vertikalus kelio ženklinimas pagal būsimą eismo organizavimo schemą, rašoma Vilniaus oro uosto pranešime.

  Šių darbų metu eismas pandusu nebus ribojamas ir vyks įprastine tvarka.

  Ant panduso išvykimo terminalo link įrengus ženklinimą, automobiliai galės sustoti ir išleisti keleivius tik dešiniojoje panduso pusėje, kairioji bus skirta tik pravažiavimui toliau arba išvažiavimui iš "Kiss and Fly" zonos.

  Planuojama, kad panduso atnaujinimo ir pritaikymo naujai sistemai darbai bus baigti jau spalio mėnesio viduryje, o naujoji "Kiss and Fly" eismo srauto kontrolės sistema šiame ruože startuos jau ateinančių metų pradžioje. Jos įrengimu siekiama mažinti transporto spūstis oro uosto prieigose, o pačią eismo sistemą padaryti aiškesnę ir efektyvesnę.

  Po rekonstrukcijos, nuo kitų metų pradžios, vairuotojai, norėdami išleisti keleivius ant panduso galės užvažiuoti vieną kartą per valandą ir stovėti iki 10 minučių, ilgesnis stovėjimo laikas bus apmokestinamas.

  Dar šia tema

  Keleivius Vilniaus oro uoste pavežėjai pasitiks trumpalaikėje stovėjimo aikštelėje
  Šiemet prasidės Palangos oro uosto rekonstrukcija
  Vilniaus oro uostas plės lėktuvų riedėjimo takus
  Tegai:
  keleiviai, automobiliai

  Svarbiausios temos