19:16 2020 Balandžio 02
Tiesioginis eteris
 • USD1.0906
 • RUB85.8405
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  39

  Pažeidėjai sulaikyti po to, kai aplinkos apsaugos pareigūnai, atsižvelgę į gautą informaciją apie galimai neteisėtą žvejybą šiame draustinyje, pastatė slaptą vaizdo stebėjimo kamerą

  VILNIUS, spalio 10 — Sputnik. Šilutės aplinkosaugininkai Krokų lankos botaniniame-zoologiniame draustinyje sulaikė du brakonierius, žvejojusius statomuoju tinklu, pranešė Aplinkos apsaugos departamentas.

  Jie draudžiamu nemėgėjiškos žūklės įrankiu sugavo 53 karšius, 2 starkius ir salatį.

  Pažeidėjai sulaikyti po to, kai aplinkos apsaugos pareigūnai, atsižvelgę į gautą informaciją apie galimai neteisėtą žvejybą šiame draustinyje, pastatė slaptą vaizdo stebėjimo kamerą. Ji užfiksavo galimą pažeidėją. Nedelsdami aplinkosaugininkai vakar surengė pasalą. Pažeidėjų teko laukti iki ryto. Apie 7 val. pasirodė du vyriškiai. Jie buvo sulaikyti po to, kai iš vandens ėmė traukti statomąjį tinklą su žuvimis.

  Už neteisėtą žvejybą abiem pažeidėjams gresia baudos nuo 120 iki 300 eurų kartu su pažeidimo padarymo įrankio — 70 m ilgio statomojo tinklo — konfiskavimu. Be to, pažeidėjai turės atlyginti ir žuvų ištekliams padarytą 3360 eurų žalą.

  Per pastarąsias tris savaites tai jau trečias kartas, kai Šilutės rajone sulaikyti pažeidėjai, neteisėtai žvejoję statomaisiais tinklais. Pirmuosius du kartus brakonieriai buvo sulaikyti nespėję sugauti nė vienos žuvies.

  Dar šia tema

  Brakonierių laimikis buvo konfiskuotas, jiems nespėjus juo pasidžiaugti
  Kelmės rajone sulaikyta brakonierių grupuotė
  Už sugautus karšius ir meknes brakonieriai turės sumokėti apie 4 tūkst. eurų
  Tegai:
  žvejyba, pareigūnai, pažeidimas

  Svarbiausios temos