06:11 2020 Rugpjūčio 08
Tiesioginis eteris
 • USD1.1817
 • RUB86.9753
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  51

  Nusikaltimas įvyko dar rugpjūčio mėnesį, tačiau įtariamiesiems nepavyko išvengti atsakomybės ir šią savaitę policijos pareigūnai sulaikė juos

  VILNIUS, spalio 11 — Sputnik. Šiauliuose buvo žiauriai sumuštas ir apiplėštas vaikinas, kuris internete ieškojo pažinčių. Nusikaltimas įvyko dar rugpjūtį, tačiau šią savaitę policija sučiupo įtariamuosius, praneša Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato spaudos tarnyba.

  Šių metų rugpjūčio 22 dieną Šiauliuose, ties Povilo Višinskio biblioteka esančiu įėjimu į centrinį miesto parką, buvo apiplėštas vaikinas. Iš jo pavogta kuprinė su asmeniniais daiktais ir du mobilieji telefonai.

  Po pusantro mėnesio kruopštaus darbo Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato pareigūnams pavyko nustatyti įtariamųjų tapatybes ir gyvenamąsias vietas. Spalio 8-ąją jie buvo sulaikyti. 23 ir 26 metų šiauliečiams dėl apiplėšimo pareikšti įtarimai.

  19-metis nukentėjusysis nusikaltimo objektu buvo pasirinktas neatsitiktinai. Pažinčių portale jis pasiskelbė ieškantis draugo. 23 metų už viešosios tvarkos pažeidimą ir transporto priemonės vairavimą išgėrus teistas kuršėniškis, šiuo metu gyvenantis Šiauliuose, atsiliepė į kvietimą. Tačiau visai ne vardan draugystės, o surezgęs nusikalstamą planą.

  Vėlų vasaros vakarą buvo susitarta susitikti prie Šiaulių centrinio parko. Į susitikimą 23 metų vaikiną atlydėjo 26 metų jo pažįstamas, kuris iš pradžių laikėsi atokiau. Jie susitarė, kad vienas prieis ir pakvies jaunuolį pasivaikščioti į parką, kitas — prieis vėliau.

  Kai kapišonu užsimaukšlinęs bendrininkas priartėjo prie susitikusiųjų, prasidėjo 19-mečio užpuolimas. Vienas jų nukentėjusįjį laikė, kitas — smūgiavo, reikalaudamas atiduoti visus daiktus, ir pargriovė jį ant žemės.

  Vėliau medikai 19-mečiui konstatavo poodines veido, galvos ir rankų kraujosruvas, nubrozdinimus, kurie sukėlė nežymų sveikatos sutrikdymą.

  Užpultasis neteko kuprinės su įvairiais asmeniniais daiktais ir 45 eurais bei kišenėje buvusių dviejų telefonų IPhone7 ir Samsung Galaxy S3. Nukentėjusysis patyrė 478 eurų turtinę žalą. Pavogtus pinigus įtariamieji tarpusavyje pasidalijo, kuprinę su joje buvusiais dokumentais ir kitais jiems nereikalingais daiktais išmetė. Pavogtieji telefonai kratos metu buvo rasti namuose pas 26 metų įtariamąjį.

  Tegai:
  sumušti, apiplėšimas, Šiauliai

  Svarbiausios temos