12:45 2021 Balandžio 13
Tiesioginis eteris
 • USD1.1904
 • RUB91.9588
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  48

  Kelių policija nustatė, kad Baltarusijoje įregistruotas automobilis "BMW" Lietuvos keliuose 36 kartus viršijo greitį

  VILNIUS, spalio 12 — Sputnik. Lietuvos policija pasidalino piktybinio drausmės laužytojo istorija. Pareigūnai vienam vairuotojui surašė tiek administracinių nusižengimų protokolų už greičio viršijimą, kad jų bendras ilgis sudarė septynis metrus.

  "Gandai, kad įmanoma išvengti baudų už greičio viršijimą, lieka gandais. Anksčiau ar vėliau už padarytus pažeidimus vairuojant tenka susimokėti, nesvarbu, kokioje šalyje įregistruotas automobilis", — rašo savo Facebook Policijos departamentas.

  Spalio 10 dieną Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnai sustabdė Baltarusijoje įregistruotą automobilį "BMW", kuris net 36 kartus buvo užfiksuotas viršijant greitį Lietuvos keliuose.

  "Kelių eismo taisyklių nepaisančiam vairuotojui buvo surašyti administracinių nusižengimų protokolai, o jų ilgis siekė.....nepatikėsite.....daugiau nei 7 metrus", — nustebę patys policininkai.

  Pasak jų, bendra paskirtų baudų suma siekia 3150 eurų. Pažeidėjui vienam mėnesiui atimta teisė vairuoti, baudą siūloma susimokėti per 15 dienų. Pabrėžiama, kad nesumokėjus baudos, pažeidimai bus nagrinėjami iš naujo, grėstų didesnė bauda ir ilgesnis teisės vairuoti atėmimas.

  Susisiekimo ministerija vasarą Vyriausybei pateikė saugaus eismo gerinimo planą, pagal kurį piniginė bauda gresia net už greičio apribojimo viršijimą 1 km per valandą.

  Susisiekimo ministerijos Kelių ir oro transporto politikos grupės vyresnysis patarėjas Vidmantas Pumputis tvirtino, kad siekiama įvesti baudas ir už greičio viršijimą iki 10 km/val. Anot jo, Lietuva yra vienintelė tokia šalis Vakarų Europoje, kurioje iki šiol už nedidelį greičio viršijimą netaikomos finansinės sankcijos. 

  Tegai:
  greičio viršijimas, kelių policija

  Svarbiausios temos