04:21 2020 Balandžio 01
Tiesioginis eteris
 • USD1.0956
 • RUB85.9486
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  19

  Tiems, kurie nenori susidurti su priešlaikiniu senėjimu, dietologai pataria į dietą įtraukti ne mažiau kaip 1,1 gramo baltymų svorio kilogramui, tai leis išlaikyti pakankamą raumenų masę

  VILNIUS, spalio 14 — Sputnik. Italijos ekspertai įsitikinę, kad mityba atlieka ypatingą vaidmenį, norint išsaugoti jaunystę, rašoma leidinyje "Lecco Notizie".

  Italija yra viena iš lyderių pagal gyvenimo trukmę. Vyrai šalyje gyvena vidutiniškai iki 81 metų, o moterys iki 85 metų. Specialistai nusprendė atskleisti italų ilgaamžiškumo ir sveikatingumo priežastį.

  Paaiškėjo, kad šios Viduržemio jūros šalies gyventojai ypač rūpinasi maisto kokybe. Jų racione gausu baltymų, vitaminų A ir C, folio rūgšties ir antioksidantų. Be to, Apeninų gyventojai nepiktnaudžiauja alkoholiu, nerūko, negeria saldintų gazuotų gėrimų ir dažniausiai patys gamina maistą iš vietinių produktų.

  Tiems, kurie nenori susidurti su priešlaikiniu senėjimu, dietologai pataria į dietą įtraukti ne mažiau kaip 1,1 gramo baltymų svorio kilogramui, tai leis išlaikyti pakankamą raumenų masę. Be to, rekomenduojama vartoti pieno produktus, taip pat žalumynus ir salotas, turinčias daug folio rūgšties.

  Ekspertai pažymėjo, kad nedera atsisakyti pusryčių. Ryte reikia gerti šviežiai spaustas raudonųjų greipfrutų sultis ir suvalgyti nedidelę saują riešutų. Tai leis organizmui gauti reikiamą vitamino C, omega-3 riebalų rūgščių, kalcio, antioksidantų ir mineralinių druskų kiekį.

  Mirtina dieta
  © Sputnik /
  Mirtina dieta

  Dar šia tema

  Įvardyta dieta, kuri padeda numesti svorio ir nepriaugti jo vėl
  Dietologė patarė kasdien nemaitinti vaikų dešrelėmis
  Mokslininkai atskleidė populiarių dietų pavojų
  Tegai:
  dieta

  Svarbiausios temos