17:46 2019 Gruodžio 13
Tiesioginis eteris
 • USD1.1174
 • RUB69.9930
  Kėdainiuose atidarytas Migracijos departamento padalinys

  Kėdainiuose atidarytas Migracijos departamento padalinys

  © Photo : Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerija
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  25

  Kėdainiuose nuo šiol veiks Migracijos departamento informacinis centras, teiksiantis visą aktualią su migracijos procedūromis susijusią informaciją

  VILNIUS, spalio 14 — Sputnik. Migracijos departamentas plečia aptarnavimo skyrių tinklą ir atidaro naują įstaigos padalinį Kėdainiuose, rašoma Vidaus reikalų ministerijos pranešime.

  Būtent šiame mieste nuo šiol veiks Migracijos departamento informacinis centras, teiksiantis visą aktualią su migracijos procedūromis susijusią informaciją.  

  "Esame suinteresuoti sklandžių ir kokybiškų paslaugų užtikrinimu šioje srityje – norime, kad mažėtų eilės ir žmonės turėtų galimybę spręsti jiems rūpimus vizų išdavimo, leidimų laikinai gyventi ar dirbti Lietuvoje suteikimo ir kitus rūpimus klausimus ne tik didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Šių naujų patalpų atsiradimas Lietuvos centre esančiam regionui yra didelis įvykis – papildomai sukursime pastovių darbo vietų", — sako vidaus reikalų ministrė Rita Tamašunienė.  

  Bus pristatyta ir atnaujinta Lietuvos migracijos elektroninių paslaugų informacinė sistema "MIGRIS". Naudojantis MIGRIS bus galima teikti prašymus dėl leidimų gyventi Lietuvoje, stebėti jų nagrinėjimo eigą, rezervuoti vizito į Migracijos departamentą laiką, gauti informaciją apie migracijos paslaugas. 

  Supaprastinus prašymo dėl leidimo gyventi pateikimo procesą, nuo šiol užsienio piliečiui pakaks interneto svetainėje www.migracija.lt pažymėti savo pilietybę ir, naudojantis svetainės vedliu, pasirinkti reikiamą prašymo formą, įkelti visus privalomus dokumentus. 

  Siekiant sumažinti užsienio piliečių vizitų Migracijos departamente skaičių, buvo sujungtos prašymo išduoti arba pakeisti leidimą gyventi nagrinėjimo ir leidimo gyventi išdavimo procedūros. Visos paslaugos bus teikiamos iš anksto užsiregistravusiems užsieniečiams, o gyva eile bus aptarnaujami tik pagamintų dokumentų ar vizos atsiimti atvykę asmenys.

  Migracijos srautai ES šalyse: krizės poveikis
  © Sputnik /
  Migracijos srautai ES šalyse: krizės poveikis

  Dar šia tema

  Lietuva pirmininkaus ES regioniniam migracijos procesui
  Ukrainos URM nemano, kad ukrainiečių masinė migracija į užsienį yra katastrofa
  Baltijos šalis gali užklupti nauja migracijos krizės banga
  Adomėnas išvadino Migracijos departamentą "blogiu", kurį reikia "išvaikyti"
  Tegai:
  Migracijos departamentas, Kėdainiai

  Svarbiausios temos