21:00 2020 Rugpjūčio 10
Tiesioginis eteris
 • USD1.1763
 • RUB86.6154
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  23

  Planuojama, jog nuo kovo mėnesio oro linijos atliks iki 39 skrydžių per savaitę iš Vilniaus į Rygą ir iki 16 skrydžių per savaitę — į Taliną

  VILNIUS, spalio 14 — Sputnik. Latvijos oro linijų bendrovė "airBaltic" nuo 2020 metų vasaros sezono padidins skrydžių iš Vilniaus į Rygą ir Taliną skaičių, rašoma skrydžių bendrovės pranešime.

  Planuojama, jog nuo kovo mėnesio oro linijos atliks iki 39 skrydžių per savaitę (apie 5-6 skrydžius kasdien) iš Vilniaus į Rygą ir iki 16 skrydžių per savaitę (2-3 skrydžius kasdien) — į Taliną.

  "Kaip vieninteliai skrydžius tarp visų trijų Baltijos šalių sostinių vykdantys vežėjai, didžiuojamės galėdami dar labiau sustiprinti Vilniaus, Rygos ir Talino tarpusavio susisiekimą. Esame įsipareigoję visoms trims Baltijos šalims, todėl ir toliau teiksime geriausią susisiekimą su šiuo regionu", — sakė "airBaltic" generalinis direktorius Martinas Gaussas.

  Nuo 2020 metų vasaros sezono  "airBaltic" taip pat pradės vykdyti naujus skrydžius iš Rygos į Mančesterį (Jungtinė Karalystė), Bergeną ir Trondheimą (Norvegija) bei Jerevaną (Armėnija).

  Iš Vilniaus "airBaltic" siūlo tiesioginius skrydžius į Amsterdamą, Berlyną, Miuncheną, Paryžių, Taliną ir patogų susisiekimą per Rygą į daugiau nei 70 šalių Europoje, Skandinavijoje, Rytų Europoje ir Viduriniuosiuose Rytuose.

  "AirBaltic" — 1995-aisiais įkurta akcinė bendrovė. Tai punktualiausia oro linijų bendrovė Europoje, vykdanti skrydžius daugiau nei 70 krypčių, siūlanti didžiausią maršrutų įvairovę ir patogų susisiekimą per Rygą pasiekiant Europą, NVS ir Vidurio Rytus.

  AirBaltic bagažo vežimo taisyklės
  © Sputnik /
  "AirBaltic" bagažo vežimo taisyklės

  Dar šia tema

  Čekija panaikino apribojimus Rusijos oro linijų skrydžiams
  Krymas pasirengęs priimti skrydžius iš Ukrainos
  Per tris šių metų ketvirčius Lietuvos oro erdvėje nežymiai padaugėjo skrydžių
  Tegai:
  Ryga, Talinas, Vilnius, skrydžiai

  Svarbiausios temos