17:34 2020 Birželio 06
Tiesioginis eteris
 • USD1.1330
 • RUB77.8155
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Sporto naujienos (87)
  26

  Kitą vasarą Lietuvos sostinėje vyks svarbiausios moterų teniso varžybos — Federacijos taurės ("Fed Cup") Europos ir Afrikos zonos III grupės varžybos

  VILNIUS, spalio 16 — Sputnik. III grupės turnyras vyks Vilniaus SEB arenoje nuo 2020 metų liepos 8 iki liepos 14 dienos. Jose dalyvaus 28 nacionalinės komandos, kurių sudėtyje atvyks 140 žaidėjų, o bendras užsienio delegacijų skaičius (įskaitant trenerius ir oficialius Tarptautinės teniso federacijos atstovus) sudarys apie 350 žmonių.

  Šiuo metu Lietuva turi dvi WTA tenisininkes. Tai Justina Mikulskytė, užimanti 745-ą eilutę, ir Iveta Dapkutė (WTA, 1021). Būtent jos kitą vasarą gali būti pagrindinės Lietuvos rinktinės žaidėjos Federacijos taurės namų etape, kur bus laimimi tik du kelialapiai į aukštesniąją klasę (į Europos ir Afrikos zonos II grupę).

  "Fed Cup" nacionalinių komandų reitinge Lietuvos moterų komanda dabar užima 71 vietą iš 105 galimų. Paskutines Federacijos taurės varžybas Lietuvos komanda sužaidė šį pavasarį ir iškovojo tris pergales (prieš Islandijos, Maltos ir Kosovo nacionalines komandas), patyrė vieną pralaimėjimą (prieš suomius) ir užėmė trečiąją vietą. Tuomet visas krūvis komandoje krito ant Ivetos Daujotaitės ir Joanos Eidukonytės pečių.

  Temos:
  Sporto naujienos (87)

  Dar šia tema

  Geriausias Lietuvos plaukikas įveikė distanciją prie sportinio automobilio vairo
  Ne Berankio diena: įsilaužta į Instagram, iškrito iš "St. Petersburg Open"
  Tegai:
  varžybos, tenisas, Vilnius

  Svarbiausios temos